Авторизація

» » » 9 київських підприємств перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості»

9 київських підприємств перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості»

9 київських підприємств перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості»У Київській торгово-промисловій палаті 22 грудня 2016 року нагороджували переможців щорічного конкурсу «Столичний стандарт якості».

Остаточне рішення приймалось в жовтні 2016 р. на засіданні комісії, до складу якої, затвердженому керівництвом КМДА, входили представники КМДА, Київської ТПП, Київської міської асоціації роботодавців, Ради директорів м. Києва. З понад 40 кращих підприємств міста Києва незалежні експерти відібрали лише 9, які відповідали жорстким вимогам конкурсу.

Під час проведення експертної оцінки продукції, заявленої для участі у конкурсі, перевага надавалася тим підприємствам, які не тільки випускають конкурентоспроможну продукцію, але і вносять значний вклад в економічний і соціальний розвиток регіону.

9 київських підприємств перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості»


Враховуючи попередні вимоги, перемогу в конкурсі «Столичний стандарт якості» здобули наступні підприємства:

1. Державне підприємство завод «Генератор»
2. ПАТ «Чинбар»
3. ТОВ «Пролог Семікор» Франция Германия
4. ТОВ «Адвент Інвест»
5. ДП «Бест Альтернатива»
6. ТОВ «Броварський алюмінієвий завод»
7. ДП «Науково-дослідний інститут «Еластик»
8. ТОВ «Омакс Інтернешнл»
9. ДНВП «Електронмаш»

Переможців нагороджував перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Пліс Геннадій Володимирович.

9 київських підприємств перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості»


«Ми можемо впевнено пишатися переможцями і для мене це честь вручити ці нагороди. Я твердо впевнений, що зростання економіки можливе лише завдяки зростанню реального сектору економіки. Це реальний продукт, реальні зарплати, реальні люди і це виробництво. Завжди приємніше казати, що ми виробляємо, а не купуємо. Для Києва з таким потенціалом купувати звучить трохи принизливо і маємо цю ситуацію змінити. Мені дуже приємно, що саме Київ демонструє тенденцію стабільності у економічному напрямі» - прокоментував Геннадій Пліс.

9 київських підприємств перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості»


На заходу був також присутній заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Баган Анатолій Олександрович. Він підвів підсумки розвитку промисловості Києва за 2016 рік та згадав і про важливі заходи, які проводилися разом з Київською ТПП, а саме про конкурс «Кращий експортер року» та про виставку «Зроблено в Києві». Анатолій Олександрович подякував Київську торгово-промислову палату за співпрацю з Київською міською адміністрацією й зазначив:

«Надзвичайно важлива комунікація Київської міської адміністрації з Київською торгово-промисловою палатою. Ми працюємо в одному тандемі. Повне взаєморозуміння, повна повага, безпрецедентна праця спостерігаються за останні роки».

9 київських підприємств перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості»


Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський зауважив: «Ми всіляко підтримуємо політику розвитку вітчизняного виробника. Всі країни, які досягли успіхів в економіці, робили теж саме, що ми зараз почали робити. Іншого шляху розвитку держави і її регіонів немає в світі.»

Переможці конкурсу отримали диплом та знак «Столичний стандарт якості». Цей знак якості допомагає споживачеві зорієнтуватися у різноманітті товарів і виробів та надати перевагу дійсно високому ґатунку за оптимальну ціну. Крім того, виробники-переможці “Столичного стандарту якості” за рівних умов з іншими учасниками тендерних закупівель за рахунок бюджетних коштів міста мають перед ними перевагу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031