Авторизація

» » » Президенти України та Литви виступили на українсько-литовському економічному форумі

Президенти України та Литви виступили на українсько-литовському економічному форумі

Президенти України та Литви виступили на українсько-литовському економічному форумі12 грудня 2016 року в Торгово-промисловій палаті України проходив другий економічний українсько-литовський форум, співорганізатором якого була Київська торгово-промислова палата. Цьогоріч форум відкрили президенти України та Литви Петро Порошенко і Даля Грібаускайте.

Під час свого виступу, Петро Порошенко запросив литовський бізнес інвестувати в Україну. За його словами, українська влада демонструє рішучі кроки по покращенню інвестиційного клімату, боротьбі з корупцією. Він висловив впевненість у тому, що економічні відносини між Україною та Литвою набудуть подальшого поштовху:
«Литва та Вільнюс стали дуже символічними для нашої європейської інтеграції і відіграли величезну роль у нашій новітній історії. За останні три роки в Україні було зроблено дуже багато, зокрема: знижено рівень інфляції, який у 2014 році становив 45–65%; відновлено зростання ВВП; стабілізовано курс гривні та покращено макроекономічну ситуацію. Нині проводиться важлива судова реформа, яка забезпечить можливість громадянам та інвесторам знаходити правду та справедливість у судах. Литва може і має бути плацдармом проникнення на європейський ринок українського виробника. Ми добре розуміємо, знаємо можливості та традиції один одного, ми довіряємо один одному і маємо унікальну синергію розвитку нашого бізнесу», – сказав Президент України.

Президенти України та Литви виступили на українсько-литовському економічному форумі


Даля Грібаускайте відзначила великі досягнення в реформуванні України та наголосила на необхідності їх продовження:
«Ми спостерігаємо за величезними досягненнями в реформуванні України, особливо в сфері боротьби з корупцією. Я закликаю політиків і громадянське суспільства активно продовжувати цю боротьбу. Тільки спільними зусиллями ви зможете побороти цю небезпечну хворобу, яка зупиняє ваш розвиток», - сказала Президент Литви Даля Грібаускайте.

Президенти України та Литви виступили на українсько-литовському економічному форумі


Відносини між Україною та Литовською Республікою офіційно набули рівня стратегічного партнерства. Вже 25 років міждержавних відносин демонструють стабільно високу динаміку політичного діалогу, ефективну практичну співпрацю у політичній, економічній, науковій, технічній, культурній та гуманітарній сферах, активну співпрацю у питаннях імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та реалізації курсу України на європейську інтеграцію.

Високий рівень заходу був продовжений під час виступів та дискусій між українськими та литовськими підприємцями та представниками українського уряду. Зокрема, виступили Наталія Мікольська - Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Ольга Трофімцева – Затупник Міністра аграрної промисловості і продовольства України, Альгірдас Шемета – бізнес омбудсмен України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031