Авторизація

» » » Володимир Гройсман: Давайте віддамо людям те, що заборгували десятиріччями

Володимир Гройсман: Давайте віддамо людям те, що заборгували десятиріччями

Володимир Гройсман: Давайте віддамо людям те, що заборгували десятиріччямиПрем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає народних депутатів України зайняти державницьку позицію заради прийняття Бюджету на 2017 рік, що дозволить розпочати процес відродження національної економіки та встановлення соціальної справедливості у країні.

Про це він заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

Уряд затвердив до другого читання проект Закону про Державний бюджет на 2017 рік, нагадав Прем'єр-міністр. Зараз, за його словами, фінансовий документ буде знаходитися "на полі українського Парламенту".

Голова уряду зазначив, що є деякі політичні сили, які будуть робити все для того, щоб не допустити прийняття Бюджету на 2017 рік і тим самим запустити процес інфляції у країні та руйнації національної економіки.

У цьому контексті він закликав народних депутатів відкинути політичні погляди та підтримати Державний бюджет на 2017 рік і супровідні закони.

"Глибоко вірю у те, що в українському Парламенті - абсолютна більшість депутатських фракцій і груп і позафракційних депутатів, які все ж таки мають абсолютно державницьку позицію. Давайте віддамо людям те, що заборгували десятиріччями.

Давайте віддамо людям те, на що вони заслуговують. Давайте ще раз скажемо, що ті останні важкі роки, які вони прожили від початку російської агресії, були не даремними, що ті часи, коли треба було насправді витримати, вони витримали, і зараз ми можемо розпочати зовсім інший процес - процес і відродження національної економіки, і процес підвищення реальних соціальних стандартів", - закликав народних депутатів Прем'єр-міністр.

"Підтримайте Бюджет на 2017 рік, який Уряд подав чи не вперше вчасно, підтримайте супроводжуючі закони, які дадуть можливість встановити соціальну справедливість - і з 1 січня 2017 року люди по-справжньому відчують нашу з вами підтримку, заради якої ми з вами сюди обиралися і заради якої ми сьогодні працюємо у владі", - наголосив Володимир Гройсман.

Коментуючи проект Бюджету на 2017 рік, він зауважив, що у ньому збережені низка пріоритетів, зокрема масштабне будівництво доріг, децентралізація, підвищення заробітних плат вчителям на 30% та лікарям - на 20%, закупівля ліків для громадян, створення центрів кардіосудинної хірургії, запровадження механізму реімбурсації ліків, підтримка малих та середніх фермерських господарств у розмірі 5,5 млрд, що може бути збільшена до 10 млрд, підтримка вугільної галузі у розмірі 1,8 млрд, забезпечення видатків на національну безпеку і оборону, а також українську дипломатію та культуру.

Бюджет на 2017 рік також передбачає підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн.
"Фактично, ми збалансували Бюджет. Він є абсолютно реальним при 3% економічному зростанні і помірній інфляції", - наголосив Прем'єр-міністр.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031