Авторизація

» » » В Києві назвали підприємства, що отримають знак «Столичний стандарт якості»

В Києві назвали підприємства, що отримають знак «Столичний стандарт якості»

В Києві назвали підприємства, що отримають знак «Столичний стандарт якості»У Київській торгово-промисловій палаті відбулося засідання експертної комісії для визначення суб’єктів підприємницької діяльності, яким присвоюється диплом та знак «Столичний стандарт якості» 31 жовтня 2016 року.

Серед підприємств, що претендують на звання дипломантів конкурсу «Столичний стандарт якості», були:

1) ДП Завод «Генератор»

2) ДП «Бест Альтернатива»

3) Науково-дослідницький інститут «Еластик»

4) ТОВ «Броварський алюмінієвий завод»

5) ДНВП «Електронмаш»

6) ТОВ «Адвент-Інвест»

7) ТОВ «Омакс Інтернешнл»

8) ТОВ «Пролог-Семікор»

9) ПАТ «Чинбар»

Перед початком засідання був огляд експозицій. Експертна комісія, яка складається зі спеціалістів Київської торгово-промислової палати, Київської міської державної адміністрації та підприємств і організацій, ретельно ознайомилася із продукцією, яку виробляють учасники конкурсу. Заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальник управління промисловості та інноваційної політики Баган Анатолій Олександрович, який входить до складу комісії, ставив додаткові запитання для того, щоб мати повну картину про підприємство. Головним питанням був експорт продукції на зовнішні ринки та проблеми, які мають підприємства.

В Києві назвали підприємства, що отримають знак «Столичний стандарт якості»
В Києві назвали підприємства, що отримають знак «Столичний стандарт якості»


Після огляду почалося засідання комісії, на якому експерти доповідали про продукцію підприємств, що претендують на звання дипломантів конкурсу «Столичний стандарт якості».

На підставі аналізу результатів оцінки якості продукції та спроможності забезпечити стабільність досягнутого рівня якості продукції всі підприємства відповідають найвищому рівню, встановленому робочими програмами, розробленими на конкретні види продукції. У звязку з цим, підприємства будуть нагороджені дипломом і знаком "Столичний стандарт якості".

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031