Авторизація

» » » У Китаї торгово-промислові палати країн «Шовкового Шляху» підписали План спільних дій

У Китаї торгово-промислові палати країн «Шовкового Шляху» підписали План спільних дій

У Китаї торгово-промислові палати країн «Шовкового Шляху» підписали План спільних дійЗ метою розвитку торгово-економічної співпраці між країнами Європи та Азії відбулось третє робоче засідання Економічного Альянсу Шовкового Шляху в Китайській Народній Республіці. Серед учасників зустрічі – делегати з 8 країн-членів Альянсу - Україна, Китай, Казахстан, Таджикистан, Арменія, Киргизстан, Грузія та Азербайджан. Україну на заході представила менеджер з розвитку компанії ZAMMLER, заступник голови комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності Київської ТПП Лариса Мельничук.

Під час засідання країни-члени Альянсу ознайомили присутніх із національними особливостями ведення бізнесу, обговорили види та форми інвестицій, преференції та державні гарантії. Під час свого виступу Лариса Мельничук наголосила на необхідності врахування логістичних процесів в рамках товарообміну.

«Одним із факторів успішного ведення бізнесу є прийняття правильних логістичних рішень. Собівартість продукції напряму залежить від логістичних процесів, тому необхідно приділити особливу увагу їх оптимізації. Це суттєво вплине на вартість вантажоперевезень і стимулюватиме товарообмін між країнами, що знаходяться на поясі Шовкового шляху», - зазначила Лариса Мельничук. За підсумками зустрічі учасники підписали План спільних дій по просуванню торгово-економічної співпраці між Синьцзянським виробничо-будівельним корпусом і країнами Економічного Альянсу Шовкового Шляху. Серед головних пунктів: посилення торгово-економічної і проектної співпраці, створення платформи для подальшого співробітництва, проведення відповідних заходів по сприянню торгівлі між країнами-членами Альянсу, подальший обмін інформацією про політичні новини, інвестиційний клімат, умови зовнішньої економіки та торгівлі.
У Китаї торгово-промислові палати країн «Шовкового Шляху» підписали План спільних дій

Також делегати взяли участь у Третій виставці ЕКСПО Оазисної індустрії Синьцзянського виробничо-будівельного корпусу (CВБК) та П’ятій виставці ЕКСПО «Китай-Євразія», де мали можливість презентувати послуги компаній.

Новий «Шовковий шлях» (Євразійський сухопутний міст) — транспортний маршрут для переміщення залізничних вантажів і пасажирів суходолом від промислових центрів Китаю до Європи.

Економічний Альянс Шовкового Шляху – це недержавна організація, офіс якої знаходиться в м. Урумчі (СУАР КНР). Діяльність організації направлена на практичну реалізацію проектів співпраці між країнами-членами Альянсу. Основні завдання Економічного Альянсу: сприяння при створенні нових сфер і каналів співпраці , організація бізнес-ярмарок, аналіз ринку, розвиток передових технологій , пошук зовнішніх каналів зв’язку для встановлення співпраці , сприяння у пошуку потенційних партнерів , залучення приватного бізнесу і потенційних інвесторів до співпраці , встановлення міжнародних зв’язків.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31