Авторизація

» » » Київрада, Київська ТПП та Рада директорів міста Києва підписали меморандум про співробітництво

Київрада, Київська ТПП та Рада директорів міста Києва підписали меморандум про співробітництво

Київрада, Київська ТПП та Рада директорів міста Києва підписали меморандум про співробітництвоПід час виїзного засідання Президії Київської торгово-промислової палати на КПСП «Арсенал» представники Київради, Ради директорів міста Києва та Київської ТПП підписали меморандум про співробітництво.

Постійна комісія Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики, Київська торгово-промислова палата та Рада директорів міста Києва дійшли згоди об’єднати свої зусилля для спільної роботи з метою сприяння розвитку економіки міста Києва, створення сприятливих умов для господарської діяльності підприємств всіх форм власності та захисту інтересів вітчизняних виробників, всебічного вдосконалення економічних зв’язків та розширення зовнішньоекономічного співробітництва. Сторони домовилися обмінюватися наявною інформацією, аналітичними матеріалами, спільно готувати пропозиції з питань розвитку економіки, промисловості, підприємництва та торгівлі в місті Києві.

Голова Постійної комісії КМДА з підприємництва, інвестицій та торгівлі Бродський Олександр Якович зауважив, що така співпраця покращить економічний ріст столиці: «Об’єднавши зусилля, я впевнений, що ми вийдемо з важкого становища завдяки колосальним ресурсам і досвіду Київської торгово-промислової палати». У свою чергу Заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Баган Анатолій Олександрович оцінив роль промисловості для бюджету міста та країни і наголосив на тому, що лише спільними зусиллями можна зробити так, щоб у місті промисловість вийшла на новий якісний рівень. Цю думку також підтвердив Голова Ради директорів міста Києва, генеральний директор ВО «Київприлад» Осадчий Олександр Володимирович, який підкреслив, що «наше завдання – це допомогти підприємствам , щоб вони працювали з високою віддачею».

Президент Київської торгово-промислової палати Засульський Микола Васильович порушив питання оренди землі для підприємств і повідомив, що цю проблему на місцевому рівні повинні вирішувати в найближчий час. Він також зосередив увагу на питаннях створення муніципального замовлення, підтримці підприємств, які сертифікують виробництво згідно міжнародних стандартів, розробці концепцій промислових зон з залученням приватно-публічних комісій та забезпеченні системної співпраці з комітетами Верховної Ради і Кабінетом Міністрів України. Микола Васильович також зазначив, що кожне підприємство повинне мати свою стратегію розвитку. «Без стратегії розвитку неможливий рух в майбутнє».

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031