Авторизація

» » » Нафтовидобуток з українським корінням в Туркменістані вийшов на президентський рівень

Нафтовидобуток з українським корінням в Туркменістані вийшов на президентський рівень

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов і директор нафтогазового підприємства Yug-Neftegaz Private Limited Ігор Буркинський обговорили співпрацю в галузі паливно-енергетичного комплексу в рамках профільних проектів і програм нафтогазового сектора. Про це повідомляють Коментарі з посиланням на Туркменпортал.
Нафтовидобуток з українським корінням в Туркменістані вийшов на президентський рівень

Глава Туркменістану зазначив, що, маючи в запасі великі обсяги вуглеводневої сировини, країна прагне розвивати співпрацю з великими закордонними компаніями. "Однією з пріоритетних напрямків є вдосконалення добувної та переробної інфраструктури ПЕК на основі впровадження інноваційних технологій, нарощування експортного потенціалу даної галузі і розширення географії поставок енергоносіїв на світові ринки", - підкреслив він.

Керівник Yug-Neftegaz Private Limited Ігор Буркинський висловив зацікавленість компанії у зміцненні своїх позицій на туркменському ринку, що стрімко розвивається і володіє сприятливим діловим та інвестиційним кліматом.
Нафтовидобуток з українським корінням в Туркменістані вийшов на президентський рівень

Нагадаємо, Yug-Neftegaz і державна корпорація "Туркменгеологія" підписали контракт про виконання розвідувально-дослідних робіт в 3D на східній ділянці цієї природної вуглеводневої комори і 2D - на площі "Південний Бурун".

"Компанія використовує весь свій досвід і потенціал для здійснення цих проектів. І повністю виконає взяті на себе партнерські зобов'язання", - підкреслив Ігор Буркинський.

Підприємець Ігор Буркинський родом з Одеси. Згідно з даними з його офіційної біографії, бізнесмен закінчив Одеський інститут народного господарства і Міжнародний науково-технічний університет. Компанію Yug-Neftegaz Private Limited Буркинський очолює - з моменту її створення - з 2007-го року.

Довідка. Філія Yug-Neftegaz Private Limited в Туркменістані відкрився в 2008 році. У тому ж році компанія підписала контракт на чотири роки з ГК "Туркменнафта" на виконання робіт з капітального ремонту свердловин. У 2011 році підписано 6-річний контракт на ці ж роботи, в 2014 році - угода з держкорпорацією "Туркменгеологія" на проведення 2D/3D геофізичних досліджень, включно з польовими роботами. На початок 2020 року підрядник зробив капітальний ремонт на 1544 свердловинах.

Діяльність в Туркменістані Yug-Neftegaz здійснює на родовищах Готурдепе, Барсагельмес, Кеймір, Гамишлиджа та інших.
Yug-Neftegaz Private Limited зареєстрована в Сінгапурі і займається ремонтом свердловин і інтенсифікацією видобутку. Компанія також працює в Азербайджані і Тунісі, але найбільше проектів здійснює для нафтогазового сектора Туркменістану.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031