Авторизація

» » » Ігор Буркинский - туркменське і африканське нафтогазодобування з одеським корінням

Ігор Буркинский - туркменське і африканське нафтогазодобування з одеським корінням

Сінгапурська нафто-сервісна компанія Yug-Neftegaz Private Limited у 2020 році інвестувала у видобуток нафти та газу в Туркменістані 70 млн дол. Про це повідомляє Інтерфакс Азербайджан.
Ігор Буркинский - туркменське і африканське нафтогазодобування з одеським корінням

Yug-Neftegaz Private Limited є великим гравцем нафтогазової галузі на території Туркменістану. YNG відкрив першу філію в країні ще 13 років тому, коли уклав угоду з державним концерном «Туркменнафта» (ДК «Тукменнебіт») на виконання робіт з капітального ремонту свердловин. Через три роки був додатково підписаний договір на 6 років на ці ж роботи.

У 2014-му році компанія Yug-Neftegaz Private Limited підписала угоду з держкорпорацією «Туркменгеологія» на проведення 2D/3D геофізичних досліджень, включно з польовими роботами.

За даними інформаційного агентства News Central Asia, компанія Yug-Neftegaz Private Limited за результатами минулого року провела в Туркменістані роботи з капітального ремонту на 201 свердловині, що дозволило отримати більш 342 тис. тон нової нафти.

За останні 10 років Yug-Neftegaz видобула в Туркменістані більше 3 мільйонів тон додаткової нафти і виконала 1839 операцій з капітального ремонту свердловин.
Ігор Буркинский - туркменське і африканське нафтогазодобування з одеським корінням

Діяльність Yug-Neftegaz Private Limited зосереджена на родовищах в західній частині Туркменістану - площі Готрудепе, Барсагельмез, Кеймір, Камишлиджа, Південний Бурун.

В кінці 2018 року компанія Yug-Neftegaz Private Limited і ГК «Туркменнебіт» підписали додаткову угоду, чим продовжили термін дії контракту до 2037 р і розширили спектр послуг, який, в тому числі, почав включати буріння 60-ти вертикальних, похило-спрямованих і горизонтальних свердловин глибиною 4500-5500 м на родовищі Північне Готурдепе. Сумарно інвестиції YNG економіку Туркменістану склали понад 340 мільйонів доларів.

Генеральним директором такого крупного інвестора є одеський бізнесмен Ігор Буркинський, який з очолює компанію з першого дня її існування. В Україні ділової активності Yug-Neftegaz Private Limited не помічено.

У коментарі Фактам ICTV Ігор Буркинський зазначив, що в Україні ніяких великих родовищ на 10-20 млрд куб. м точно вже знайти не можна. «Старі родовища виснажені. І дуже складне питання, чи можна в Україні наростити видобуток газу», - зазначив Ігор Буркинський.
Ігор Буркинский - туркменське і африканське нафтогазодобування з одеським корінням

За його словами, Україні раціональніше вчиняти як країни ЄС. «Європа не займається тим, що намагається у себе знайти нечувані запаси газу або нафти. Вони вже все вивчили, і зрозуміли, що ніяких величезних запасів немає. Тому роблять упор на доставку газу, створюючи кілька джерел і шляхів поставок блакитного палива. А це, в свою чергу, дозволяє позбутися шантажу і необґрунтованого збільшення цін постачальниками», - підкреслив Ігор Буркинський.
Варто відзначити, що Yug-Neftegaz працює не тільки в Туркменістані. Важливе місце в портфелі активів компанії належить проектам, що здійснюються в Тунісі. Forbes, посилаючись на інформаційне агентство France Press, пише, що Міністерство промисловості Тунісу надало право на проведення в найближчі роки сейсмічної розвідки і буріння двох свердловин неподалік від туніського міста Татуїн. Передбачувана сума інвестицій української сторони становила 21 млн дол.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930