Авторизація

» » » Dota 2 – чудовий спосіб для великих заробітків

Dota 2 – чудовий спосіб для великих заробітків

Кіберспорт вже давно не проста забавка для дітей чи підлітків. Протягом останніх років популярні комп’ютерні дисципліни стрімко розвивалися, проводяться турніри з великими призовими. Найкращі гравці світу вже зараз зароблять значно більше, ніж більшість спортсменів з класичних видів спорту.
Dota 2 – чудовий спосіб для великих заробітків

Ми зацікавилися, а скільки отримують відомі гравці Dota 2. (Всі подробиці турнірів 2021 року дізнайтеся на сайті https://dota2-bet.com/ru/).

Гонорари в Dota 2


Світ швидко змінюється. Зовсім нещодавно комп’ютерні ігри сприймалися дорослими як звична трата часу, яка тільки заважає навчанню та роботі. Але тепер ми маємо доказ того, що комп’ютерні ігри приносять хороший дохід тим, хто серйозно тренується та приймає участь у турнірах Dota 2, CS:GO. Для розуміння того факту, наскільки добре розвивається Dota 2 та інші жанри, скажемо, що сумарний дохід в 2019 році від проведення турнірів перевершив 1 млрд доларів. А вже в 2021 році ця сума наблизилася до 2 млрд. Прогнозується, що в 2022 році дохід досягне 3 млрд.

А хто ж найбагатший кіберспортсмен зараз? (саме так називають тих гравців, котрі приймають участь у великих змаганнях). Наразі найбагатшим гравцем є датчанин Йохан Сундштайн, який сумарно отримав майже 7 млн. доларів за всю кар’єру виступів в кіберспорті.
Dota 2 – чудовий спосіб для великих заробітків

Причому максимальний виграш склав 3,15 млн. доларів в 2019 році на турнірі The International 2019, Dota 2. Йохан Сундштайн у віці 26 років є капітаном команди OG. А професійним гравцем він став у 15 років.

Якщо подивитися рейтинг кращих кіберспортсменів, то побачимо, що навіть десятий в списку Лассе Урпалайнен заробив за участь у різних змаганнях 3,7 млн. доларів. Тобто кращі представники Dota 2 однозначно не обділені організаторами змагань. Зростають гонорари турнірів, багатіють переможці, призери, та рейтингові кіберспортсмени.

Перспективи професіоналів Dota 2


Вони хороші (перспективи). Так, Dota 2 стає популярною серед звичайних геймерів. Скрізь організовуються малі та великі турніри. Підлітки мріють опинитися в команді, та змагатися в справжніх турнірах.

Майже перед кожним гравцем постає питання, чи продовжувати розвиватися далі в команді, або ж повернутися до «звичного життя». Цей стан можна порівняти з життям спортсменів. Лише маленька кількість з них досягає світового рівня. Переважна більшість втішається регіональними турнірами в межах своєї країни, або територіальної одиниці.

Щоб зрозуміти свої перспективи, не достатньо лише тренуватися в межах команди. Багато успішних гравців вдосконалюють свою техніку самостійно. Тобто вони грають, ніби для задоволення, але одночасно прокачують свої навички, та прибирають недоліки. Вийти на один і той же рівень можна за різний термін. Комусь це вдається за лічені місяці, а комусь за рік-два.

При досягненні нового, вищого рівня потрібно більше часу. Не достатньо лише вийти на певний рівень, потрібно ще й втриматися на ньому. Лише комплексний підхід дозволить гравцю зрозуміти, наскільки хороші його перспективи стати професіоналом у цій області.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031