Авторизація

» » » На енергоринку всі працюють в однакових умовах, - Насалик

На енергоринку всі працюють в однакових умовах, - Насалик

На енергоринку всі працюють в однакових умовах, - НасаликЗа три місяці нам вдалося найголовніше – позбутися впливу будь-кого на рішення, які приймаються Міністерством енергетики». Міністр енергетики та вугільної промисловості України запевнив, що жодна з фінансово-промислових груп не має віднині ніяких преференцій.

«Ми вибрали абсолютно інший принцип: є енергетичний ринок, і на ринку всі працюють в однакових умовах», - зазначив Міністр та додав: «Ми сформували загальне поле і просимо всіх, і примушуємо всіх працювати в єдиному форматі ринкових відносин, які передбачені державою».

Також Міністр поінформував про результати поїздки до Ірану. Повідомив, що у вересні очікується приїзд Міністра енергетики Ірану до України для підписання Меморандума і обговорення співпраці у сфері теплової генерації на теренах Ірану. «Зокрема, у цій сфері може взяти участь більше 11 великих підприємств, починаючи від «Турбоатому» і закінчуючи нашими науково-дослідними інститутами для реалізації їх програм».

Говорячи про перспективи співробітництва з Ісламською Республікою Іран, Міністр зазначив: «Така співпраця – це відкриття можливостей для реалізації програми між Україною та Іраном. До введення санкцій щодо Ірану Україна та Іран мали торговельний обіг біля 82 мільярдів доларів. Хотілося б, щоб цей обіг ми поновили».

Крім того, Міністр поінформував про вжиті заходи для збалансування системи, вирішення проблем вугільної галузі, ціни на вугілля, підготовку до осінньо-зимового періоду та поставки вугілля, у тому числі й дефіцитної антрацитової групи.

«У нас частина генерацій працює на антрацитовій групі вугілля і незадіяння її приведе до дисбалансу на енергетичному ринку України. Тому в загальному балансі нашої держави по теплових генеруючих компаніях є 24,5 млн тонн – це газове вугілля, яке видобувається на території України і з його поставкою немає ніяких проблем, і є 9,2 млн тонн антрацитової групи, яка необхідна для генерації», – повідомив Міністр.

Також він пояснив, які заходи вживає Міністерство для енергетичної безпеки: «Для того щоб зменшити залежність генеруючої групи від зони АТО, тобто від антрацитової групи Міністерство пішло двома шляхами – це модернізація генеруючих компаній та закупка антрацитової групи з інших джерел, а не з зони АТО», – зазначив Ігор Насалик.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930