Авторизація

» » » МТБ БАНК та Concorde Capital отримали заявки на придбання більше 70% акцій НК «Верес»

МТБ БАНК та Concorde Capital отримали заявки на придбання більше 70% акцій НК «Верес»

В перший день продажу акцій НК «Верес» отримав заявки на загальну суму майже 36 млн грн.
МТБ БАНК та Concorde Capital отримали заявки на придбання більше 70% акцій НК «Верес»

Всього від старту продажів – 12 квітня – у вільний обіг надійшли 500 000 простих іменних акцій народного футбольного клубу «Верес», стартова номінальна вартість кожної становитиме 100 грн. Про що повідомив Президент НК «Верес» Іван Надєїн під час онлайн прес-конференції, влаштованої спільно з партнерами Concorde Capital, Parimatch та «МТБ Банк».

Він зазначив, що це важливий день для українського спорту. «Вперше усі охочі можуть отримати власну частку у футбольному клубі, стати частиною великої родини «червоно-чорних» і, наголошую, отримати інструменти контролю та управління. Після завершення IPO буде сформована нова наглядова рада з-поміж акціонерів. Вони матимуть доступ до документів і впливатимуть на ухвалення ключових рішень. Це європейська модель управління», – заявив Іван Надєїн.

Голова правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов зауважив, що це перший проект IPO за останні 15 років й сам процес купівлі акцій ще потребує вдосконалення, але всі учасники процесу намагаються максимально спростити його. «Стати акціонером клубу не складно, достатньо залишити заявку на сайті та відкрити у банку рахунок. Сама ж угода укладається хвилин за 15», - заявив банкір.
МТБ БАНК та Concorde Capital отримали заявки на придбання більше 70% акцій НК «Верес»

Юрій Кралов наголосив, шо стати акціонером клубу «Верес» доволі просто. «Необхідно особисто або дистанційно подати паспорт та індивідуальний податковий номер, підписати договори на відкриття брокерського рахунку і рахунку в депозитарії. Для зручності можна звертатися в «МТБ БАНК» або у Concorde Capital», – сказав Юрій Кралов.

Долучився до розмови генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа, який заявив, що вартість акцій може змінюватися в залежності від балансу попиту та пропозиції. «Наразі ми продаємо папери за номіналом 100 грн за акцію, але дуже скоро все може змінитися і їхня вартість зросте. Ми бачимо дуже багато успішних кейсів таких проспектів, наприклад, у турецькому або польському чемпіонатах», – зазначив він.

Довідка. «Верес» (Рівне) – футбольний клуб, що займає 3-тє місце в турнірній таблиці Першої ліги.

Concorde Capital – інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Компанія залучила понад 3 млрд доларів США для українських компаній.

ПАТ «МТБ БАНК» працює на фінансовому ринку України з 1993 року. Сьогодні це п’ять десятків відділень в 12 регіонах України. З 2017 року його найбільш крупними власниками є Партикевич Михайло Валентинович, Згуров Ігор Олександрович – голова наглядової ради, Кралов Юрій Олександрович – голова правління. І у 2018-му році до складу істотних власників МТБ БАНКу увійшов Аліхані Хамед.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31