Авторизація

» » » Росія зробила ще один крок на шляху торгівельної війни з Україною

Росія зробила ще один крок на шляху торгівельної війни з Україною

Росія зробила ще один крок на шляху торгівельної війни з УкраїноюКабінет Міністрів нашої країни виступив із відповідною заявою.

На додаток до продовження 29.06.2016 року дії «продуктового ембарго» на імпорт до РФ товарів походженням в тому числі з України до 31 грудня 2017 року оприлюднено Указ Президента РФ про подальше обмеження транзиту товарів з території України через територію РФ.

Цим указом запроваджуються додаткові обмеження щодо транзиту територією РФ товарів походженням з України, зокрема:

(1) Діючі обмеження транзиту по відношенню до транзиту товарів до Республіки Казахастан поширюються і на транзит до Киргизької Республіки.

(2) Вводиться повна заборона транзиту товарів, на які поширюється дія запровадженого РФ «ембарго», а також товарів, на які в РФ застосовуються ставки ввізних мит, відмінні від 0.

Запровадження РФ цих обмежень очікувано призведе до штучного погіршення умов торгівлі із третіми країнами, зокрема Центральної Азії, що означатиме скорочення обсягів українського експорту.

Це політично-вмотивований акт Російської Федерації, який є ще одним виявом агресії РФ по відношенню до України.

Дані обмеження є черговим грубим порушенням міжнародних зобов’язань РФ, зокрема, взятих в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18.10.2011 р.

Уряд вживав і вживатиме всіх можливих заходів захисту національних інтересів України та протидії будь-яким виявам агресії з боку РФ. Нами підготовлені адекватні заходи у відповідь, які будуть введені в дію невідкладно.

Для постійного моніторингу ситуації щодо експорту до РФ та транзиту її територією, а також надання інформації українському бізнесу працюють оперативний штаб та гарячі лінії Мінекономрозвитку та Мінінфраструктури.

Одночасно український Уряд піднімає питання порушення РФ норм міжнародного права у Світовій організації торгівлі та інших міжнародних організаціях, а також з нашими міжнародними партнерами.

Ми вимагаємо від РФ негайного скасування запроваджених обмежувальних заходів по відношенню до українського експорту в інші країни.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031