Авторизація

» » » Платні дороги та продаж частини "Укрзалізниці": Головне із інтерв'ю міністра інфраструктури

Платні дороги та продаж частини "Укрзалізниці": Головне із інтерв'ю міністра інфраструктури

Платні дороги та продаж частини "Укрзалізниці": Головне із інтерв'ю міністра інфраструктури
Платні дороги та продаж частини "Укрзалізниці": Головне із інтерв'ю міністра інфраструктури
Укрзалізниця
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає вихід "Укрзалізниці" з переліку підприємств, що не підлягають приватизації, її порятунком та запевняє, що об'єднає всю Україну різними транспортними сполученнями.
Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій у інтерв'ю Радіо НВ.
Порти
Якщо говорити саме про Донбас і те, що в частині Міністерства інфраструктури, то насамперед це стосується морського торговельного порту Маріуполя. Були узгоджені території акваторії та цього порту. Тому що тільки один порт — Білгород-Дністровський — мав визначені чіткі території, якими він міг оперувати. Тепер лишаються ще 12, межі яких доведеться визначити, щоб можна було проводити нормальну господарську діяльність.
Будівництво доріг
Плани дуже амбітні. 24 тисячі кілометрів, які мають бути збудованими за чотири з половиною чи п’ять років. Плюс будемо ефективніше співпрацювати з міжнародними фінансовими організаціями для того, щоб краще залучати і реалізовувати їх можливості. Це для місцевих доріг, насамперед, з органами місцевого самоврядування, з облдержадміністраціями.
Перспектива платних доріг в Україні
Розглядаємо наразі кілька напрямків: Львів-Стрий, Львів-Тернопіль, Львів-Краківець, плюс Біла Церква-Київ і ще Велика кільцева по Києву. Останнє - це найбільший проєкт, він найдорожчий, але дуже цікавий. По-перше, там велика інтенсивність. По-друге, це дозволить взагалі розвантажити кільцеву, об'їзну.
Повернення "Укрзалізниці" міністерству
Меморандум, який буде підписаний на цьому форумі, це неймовірний сигнал, поштовх для "Укрзалізниці", тому що це підписують з ЄБРР про наміри щодо публічного розміщення акцій. Тому що нещодавно був прийнятий якраз закон, який прибрав з переліку підприємств, які не підлягають приватизації, "Укрзалізницю" та "Укрпошту". Тому з’явилася можливість виходити на біржу з публічними розміщеннями акцій. По-перше, це дасть можливість конвертувати цю частину акцій при їх нормальній оцінці, інвестувати у рухомий склад, у локомотиви. Тобто інвестувати у ті речі, якими в першу чергу має займатися "Укрзалізниця". По-друге, це збільшить вартість компанії, її капіталізацію однозначно після цього.
Публічне розміщення акцій означає, що, умовно кажучи, компанію оцінюють в 15 млрд доларів. Якщо продаємо 10%, то це означає, що виходячи на біржу, розміщуємо 10%, і в ту вартість, за якою будуть купувати ці акції, і оцінюється компанія. Якщо ці акції почнуть добре торгуватися і на них буде попит, і компанія зможе коштувати більше. Наприклад, 20 млрд.
Головна ціль міністра
Об'єднати всю Україну різними транспортними сполученнями. Тому що інфраструктура — це єдиний живий організм. Коли питають, «з чого першого ви почнете, будете дороги робити, чи залізницю, чи авіасполучення», тут не можна відповідати «чи». Тут мають бути і дороги, і авіасполучення, і решта. Інфраструктура — це фундамент для розвитку економіки. Всі експортні і імпортні операції пов’язані з інфраструктурою.
Валерій Калниш

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930