Авторизація

» » » Кар’єрне питання в Україні: особливості роботи у команді лідера вітчизняного ритейлу

Кар’єрне питання в Україні: особливості роботи у команді лідера вітчизняного ритейлу

Кар’єрне питання в Україні: особливості роботи у команді лідера вітчизняного ритейлу
Кар’єрне питання в Україні: особливості роботи у команді лідера вітчизняного ритейлу
Фото: АТБ
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Ледь покинувши аудиторії вишів, зокрема і у Львові, молодь одразу замислюється про стабільну роботу, зарплату європейського рівня, блискучу кар’єру.
Перше перспективне робоче місце, у тому числі й на Галичині, може запропонувати багаторічний лідер вітчизняної галузі ритейлу – компанія «АТБ-Маркет».
Корпорація ефективно працює на українському ринку роздрібної торгівлі вже понад 25 років і як роботодавець має величезний перелік переваг. До її складу входять численні підприємства, які обіймають лідируючі позиції у своїх сегментах бізнесу. Вони займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування, надають туристичні, спортивні й інші послуги.
Флагман компанії – торговельна мережа «АТБ» – налічує 1030 дискаунтерів у 264 містах. Більш як 3,5 мільйони громадян сьогодні є постійними клієнтами «АТБ». Це й не дивно, бо чимала мапа присутності торговельних представництв компанії охоплює майже усі куточки двадцяти трьох областей України. Аби цілодобово забезпечувати українців гарантовано свіжими продуктами та якісними товарами, докладає максимум зусиль величезна родина «АТБ» – понад 60 тисяч співробітників.
Ця цифра постійно зростає, адже динамічний розвиток є неодмінною складовою стратегії «АТБ». Тільки протягом минулого року було відкрито 80 нових дискаунтерів, у яких створили більш як 6 тисяч робочих місць. Аналогічну тенденцію спостерігаємо й цього року. Так, до кінця 2019-го у країні з’явиться не менше сотні нових дискаунтерів «АТБ».
Кар’єрне питання в Україні: особливості роботи у команді лідера вітчизняного ритейлу

Фото: АТБ
Цікаво, що 85% керівників підрозділів «АТБ» розпочинали кар’єрний шлях на посадах рядових співробітників. Навіть голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков у далекому 1998 році почав кар’єру в мережі «АТБ» з посади юриста.
Серед переваг «АТБ»-роботодавця можна назвати гідну заробітну плату, повний соцпакет, медичну страховку, кар’єрні перспективи у найбільшій за багатьма показниками торговельній компанії країни.
Підхід до підготовки своїх кадрів, який практикують в «АТБ», є унікальним для українського бізнесу. Щоб мати у штаті гарних менеджерів, продавців, логістів, бухгалтерів, керівників відділів та інших працівників, компанія вже давно взялася забезпечувати їм фахову освіту власним коштом. У 2003 році в Дніпрі відкрили перший власний учбовий центр «АТБ». Через деякий час аналогічні заклади почали працювати у Києві, Одесі та нашому Львові.
«Власні учбові центри – гордість компанії «АТБ-Маркет». Зараз вони забезпечують не тільки професійне навчання працівників, а й розвиток управлінських якостей керівників, у тому числі й майбутніх. Ми самостійно формуємо величезний внутрішній кадровий резерв. Щорічно у наших центрах підвищують кваліфікацію й отримують нові навички понад 4000 осіб», – розповіла Олена Федаш, директор департаменту управління персоналом корпорації «АТБ».
Ці учбові центри підтримують динамічний розвиток корпорації, формуючи якісний внутрішній кадровий резерв. Наразі вже 100% представників адміністративного штату «АТБ» мають за плечима таку освіту. Десятки тисяч українців стали випускниками центрів «АТБ», успішно працюють і стрімко підіймаються кар’єрними сходинками на підприємствах у складі компанії-лідера.
Окрім того, компанія активно розвиває систему корпоративних тренінгів, щедро інвестуючи у формування лідерських якостей, управлінських і комунікативних навичок своїх співробітників.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930