Авторизація

» » » Блогер оприлюднив списки підприємств, через які «Філіп Морріс» і «Тедіс Україна» відмивали «тіньовий» дохід

Блогер оприлюднив списки підприємств, через які «Філіп Морріс» і «Тедіс Україна» відмивали «тіньовий» дохід

Блогер оприлюднив списки підприємств, через які «Філіп Морріс» і «Тедіс Україна» відмивали «тіньовий» дохід
«Філіп Морріс»
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Блогер Кирило Сазонов опублікував списки ризикових підприємств, за допомогою яких один з чотирьох найбільших виробників тютюнової продукції «Філіп Морріс Україна» і найбільший дистриб’ютор сигарет в Україні «Тедіс Україна» ухилялися від сплати податків.
Блогер на своїй сторінці в Фейсбук повідомив, що основним покупцем у ПрАТ «Філіп Морріс Україна» було ТОВ із співзвучною назвою «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибьюшн». Зі свого боку, ця компанія 70% продукції відпускала «Тедіс Україна».
«У ланцюжках присутні також інші підприємства, деякі з яких податківці оцінюють, як ризикові, які «поглинали ліміт» з ПДВ і, ймовірно, готівкові кошти отримані на ринку» чорної реалізації тютюнових виробів», – пише Кирило Сазонов.
За його даними, за два місяці оборот таких коштів склав 300 млн грн з ПДВ або 4-5% від загальної реалізації.
Обидві компанії – ПрАТ «Філіп Морріс Україна» і ЗАТ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибьюшн» – потрапили в список штрафників Антимонопольного комітету України.
За даними податківців, «Тедіс Україна» також займалася реалізацією ризиковим підприємствам. За два місяці обсяг такої реалізації з урахуванням ПДВ склав 2,2 млрд грн, що становить від 20 до 40% загального обсягу продажів. «Разом тільки за два місяці поточного року оборот ринку» чорної реалізації тютюнових виробів «склав приблизно 2,5 млрд грн з ПДВ», – підсумував блогер.
Сазонов закликав зняти «рожеві окуляри» щодо «сумлінних» західних компаній: найчастіше вони ведуть бізнес в Україні «типово для наших майстрів ухиляння». Їх мета полягає в отриманні прибутку і вони використовують для цього всі лазівки, які надає законодавство і «прощає» держава.
Нагадаємо, 10 жовтня АМКУ оштрафував на 6,5 млрд грн чотирьох найбільших виробників тютюнових виробів в Україні «Філіп Морріс», «Джей Ті Інтернешнл», «Імперіал Тобакко Продакшн» і «Бритіш Американ Тобакко» за монополізацію ринку компанією «Тедіс Україна» і самого дистриб’ютора. В АМКУ вважають, що табачники вступили в змову і встановили такі умови для укладання договорів з іншими, крім Тедіс, потенційними дистриб’юторами, які робили «просто неможливим їх появу на цьому ринку».
У грудні 2016 року «Тедіс Україна» був визнаний монополістом на ринку дистрибуції сигарет і оштрафований на 430 млн грн. Компанія оскаржила це рішення в судах, проте програла апеляцію.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031