Авторизація

» » » «Велика небезпека»: Нардеп Синютка вказав на загрози «підкилимної» приватизації активів держави

«Велика небезпека»: Нардеп Синютка вказав на загрози «підкилимної» приватизації активів держави

«Велика небезпека»: Нардеп Синютка вказав на загрози «підкилимної» приватизації активів держави
«Велика небезпека»: Нардеп Синютка вказав на загрози «підкилимної» приватизації активів держави
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Перелік об’єктів для приватизації забрали з погодження ВРУ, тож відкритий дискусійний майданчик у парламенті буде захований у підкилимні рішення центральних органів влади чи відомств.
Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція «Європейської Солідарності») Олег Синютка.
Нардеп застеріг від загрози «підкилимно» приватизувати активи держави. З його слів, може йтися про такі великі об’єкти, як атомні електростанції тощо. Особливе занепокоєння, сказав він, викликає питання щодо «Укрпошти». Так, уже нині зарплати працівників цієї структури скорочують, людей переводять на 0,3 чи 0,5 окладу тощо. Притім, наголосив Олег Синютка, дуже часто працівник «Укрпошти» у селі – це єдина людина, яка не тільки доставляє пенсії, а й допомагає людям у різних складних ситуаціях.
«Мені видається, що під час корпоратизації чи, не дай бог, приватизації «Укрпошти», звичайно, що для нового власника буде стояти питання рентабельності, і тоді у багатьох населених пунктах ми можемо просто втратити відділення пошти. Тому, по-перше, «Європейська Солідарність» проти таких підкилимних речей, які стосуються приватизації, а що ж до «Укрпошти», то ми будемо стояти у будь-якому випадку, щоб не закривати відділення і щоб люди, які працюють поштарями, отримували гідну заробітну плату», – наголосив Олег Синютка.
Нардеп не виключає, що постане ще одне питання – щодо активів «Укрпошти» у таких великих містах, як Київ, Львів, Одеса, Харків.
«Вони є надзвичайно привабливими. Тому те, що сьогодні нова влада забирає питання публічності, забирає питання відкритого обговорення, це є велика небезпека», – резюмував Олег Синютка.
Бажання «підкилимного», без обговорення, рішення нардеп вбачає в і питанні щодо скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель.
«Ми категорично проти, щоб у цьому випадку приймати поспішні рішення», – наголосив парламентар.
Як повідомляли, 25 вересня в Україні почав діяти закон про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».
Згідно з пояснювальною запискою, законопроєктом передбачається виключення ст. 9 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», в якій говориться про діяльність та склад Спеціальної комісії Верховної Ради щодо питань приватизації, оскільки зазначений акт суперечить статтям 85 та 89 Конституції України, які визначають повноваження парламенту.
За онлайн-трансляцією ранкового засідання ВРУ можна стежити тут.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031