Авторизація

» » » У відділі освіти Бориславської міськради львівські аудитори виявили втрат на суму майже 1,4 млн грн

У відділі освіти Бориславської міськради львівські аудитори виявили втрат на суму майже 1,4 млн грн

У відділі освіти Бориславської міськради львівські аудитори виявили втрат на суму майже 1,4 млн грн
Фахівці Західного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Бориславської міської ради на Львівщині за період з 01.11.2015 по 30.04.2019 виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму майже 1,4 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба Західного офісу Держаудитслужби.
Аудитори виявили нецільове використання коштів освітньої субвенції, майже 800 тис. грн витрачено на оплату праці працівників культурно-освітнього центру польської національної меншини – Польської суботньої школи, яка працює при ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Борислава, але не провадить освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти, тобто є позашкільним навчальним закладом. Суботня школа мала б утримуватися за рахунок видатків, затверджених за програмою надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, а не загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами.
Установлено факти покриття витрат спеціального фонду коштами загального фонду на суму майже 300 тис. грн. Зокрема, за рахунок загального фонду замість спеціального придбано продукти харчування для дітей дошкільних навчальних закладів м. Борислава.
Аудитори виявили і низку порушень законодавства під час перерахування коштів до бюджету, нарахування та виплати заробітної плати, використання коштів для проведення ремонтно-будівельних робіт тощо.
Начальнику відділу освіти надіслано вимоги для вжиття заходів щодо виправлення виявлених порушень і недопущення їх надалі.
Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.
Нагадаємо, набув чинності Порядок проведення інституційного аудиту закладів середньої освіти, що фактично запускає принципово новий підхід до оцінювання якості освітньої діяльності у школах України. Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання діяльності школи, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів. Аудит покликаний допомогти школам стати більш якісними і в подальшому сформувати та підтримувати культуру якості освіти, що базується на прозорості, інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031