Авторизація

» » » Новий шовковий шлях: Яке місце України?

Новий шовковий шлях: Яке місце України?

Новий шовковий шлях: Яке місце України?
Новий шовковий шлях: Яке місце України?

[/i]

В'ячеслав Лисенко

Президент компанії "Укр-Китай Коммунікейшин"
Новий шовковий шлях: Яке місце України?
Фото з відкритих джерел
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
6 років тому, голова КНР і генеральний секретар ЦК Компартії Китаю Сі Цзіньпін проголосив ініціативу "Один пояс - один шлях", звану також "Новий шовковий шлях", яка економічно повинна міцно зв'язати Китай з Центральною Азією, Європою і Африкою. Теоретично, Україна цілком могла б брати участь у товарообігу ЄС з Китаєм. Однак є нюанси, які заважають Україні масштабно увійти в "Економічний пояс".
Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук В'ячеслав Лисенко
Чули про "Один пояс, один шлях"? Його ще називають "Новий шовковий шлях". Спробую коротко розповісти, що це і чи є в ньому місце Україні.
Що таке "Один пояс, один шлях"? "Один пояс, один шлях" - стратегія розвитку Китаю. Її вперше озвучили восени 2013 року. Основна мета - поглибити співробітництво між Китаєм і транзитними країнами Євросоюзу. Стратегія розділена на 2 частини – "Економічний пояс шовкового шляху" і "Морський шовковий шлях".
Новий шовковий шлях: Яке місце України?

"Економічний пояс" - розвиток регіону давнього історичного маршруту в пов'язаний економічний простір.
"Морський шовковий шлях" - розвиток морської інфраструктури у Південно-Східній Азії, Північній Африці і Океанії.
Логістична безпека Китаю - однозначно основа проєкту. Торгова війна Китаю зі США, масштаби та важливість "Нового шовкового шляху" наштовхують на думки, що проєкт - ще й інструмент впливу Піднебесної в країнах, які ввійшли в проект.
Чи є місце Україні в "Новому шовковому шляху"?
Буде зайвим нагадувати, що геополітичне розташування України унікальне, завдяки йому ми, теоретично, цілком могли б брати участь у товарообігу ЄС з Китаєм. Однак є нюанси, які заважають Україні масштабно увійти в "Економічний пояс".
Про що я?
По-перше, Україна не член ЄС, значить проходити кордон товарів складніше - додатково ще одна митниця. Болгарія і Румунія в цьому плані набагато привабливіші.
По-друге, в Україні непрозоро і довго оформляють митні вантажі, економічний фон для торгівлі з Китаєм довгий час зберігається непривабливим. Всі ж пам'ятають про податки на посилки з Китаю та інших країн на суму більше 100 євро?
По-третє, прикордонні області України з ЄС навряд чи можуть похвалитися розвинутою інфраструктурою, з залізничним транспортом справи йдуть ще гірше, великих транспортних аеропортів у нас немає, а їх будівництво - дуже ризиковане рішення, адже для окупності вже в перші роки повинен бути величезний товарообіг.
Якщо ж вирішити ці проблеми, то співпрацювати з Китаєм в рамках "Нового шовкового шляху" було б реальним. Уявіть Україну базою, в яку звозяться товари і сировина з Китаю, тут перетворюються на готові продукти і відправляються в Євросоюз.
До речі, економічну вигоду від участі в проєкті ми отримали б не тільки від торгівлі: сам факт присутності у "Новому шовковому шляху" - потужний поштовх до розвитку інфраструктури. В транспортні системи та інфраструктуру країн-учасників Китай інвестує сумарно 40 млрд доларів.
В'ячеслав Лисенко

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031