Авторизація

» » » 7 основних положень щодо обігу земель

7 основних положень щодо обігу земель

7 основних положень щодо обігу земель
7 основних положень щодо обігу земель

[/i]

Тимофій Милованов

Міністр економіки України
7 основних положень щодо обігу земель
Фото з відкритих джерел
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
В уряді планують відкрити ринок землі з 1 жовтня 2020 року. Передбачається, що купити землю зможуть лише українські громадяни або українські компанії.
Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Тимофій Милованов
Основні положення обігу земель:
1. Можливість купувати землі с/г призначення буде в українських фізичних та юридичних осіб, територіальних громад та держави
2. Фінансова підтримка малим фермерам та фізичним особам, що купують малі обсяги до 500 га (компенсація відсотків, інша фінансова підтримка)
3. Концентрація власності передбачена на рівні 15% область та 0,5% країна
4. Стартова ціна продажу державних/комунальних земель через торги - НГО (нормативна грошова оцінка)
5. Заборона набуття у власність ділянок громадянам та капіталу РФ
6. Відміна мораторію
7. Дата запровадження - 1 жовтня 2020 року
Проблеми, які існують на сьогодні з обігом землі, мають бути вирішені через створення однакових правил гри для всіх. Маленький фермер чи власник має право отримати такі ж ресурси, такі ж фінансові умови, за такі ж кошти викупити і конкурувати з великим бізнесом - сірим, білим, яким завгодно. Прозорість ринку - це найкращий захист від тіньових схем.
Сьогоднішній тіньовий ринок надає можливість тому, хто може собі дозволити найняти юристів або купити депутатів чи чиновників, і провести тіньові схеми на свою користь.
Прозорий ринок, який буде запущено, дозволяє урівняти всіх учасників ринку. Проблеми українців вирішуються тим, що ми надаємо власність, ми захищаємо права власності. Це стосується не тільки землі. Це стосується всієї економіки. Це стосується рейдерства, це стосується інвестицій в Україні
Я закликаю все суспільство слідкувати за тим, хто стане власником землі. Це важливо - не закон захищає, а суспільство захищає. Українець має отримати землю. Від впровадження ринку землі має виграти той, хто готовий на землі працювати, а не той, у кого кращі зв’язки чи кращі юристи.
Тимофій Милованов

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031