Авторизація

» » » Наглядова рада Ощадбанку продовжила повноваження Андрія Пишного ще на пять років

Наглядова рада Ощадбанку продовжила повноваження Андрія Пишного ще на пять років

Наглядова рада Ощадбанку продовжила повноваження Андрія Пишного ще на пять років
Пишний Андрій / Вікіпедія
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Наглядова рада державного «Ощадбанку» підтвердила професійну придатність голови правління Андрія Пишного, відповідність кваліфікаційним вимогам та продовжила його повноваження на наступні 5 років.
Про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.
Згідно з повідомленням, на засіданні Наглядової ради 20.06.2019, де були присутні представники акціонера та НБУ, було прийнято рішення провести оцінювання голови та членів правління Ощадбанку на відповідність кваліфікаційним вимогам, затвердженим Наглядовою радою. Для проведення незалежного оцінювання менеджменту Ощадбанку рішенням Наглядової ради було залучено міжнародну компанію з підбору персоналу «Педерсен і партнерс»
«Наглядовою радою на першому та другому засіданнях було обговорено та визначено підхід до оцінювання, затверджено кваліфікаційні вимоги, яким має відповідати голова та члени правління державного банку з урахуванням вимог чинного законодавства та регулятора, та встановлено порядок проведення оцінювання топ-менеджменту Ощадбанку. Залучено міжнародну компанію для проведення максимально прозорого, професійного та якісного оцінювання з використанням міжнародних стандартів та інструментів. За результатами оцінювання було прийнято рішення про повну відповідність Андрія Пишного затвердженим кваліфікаційним вимогам та підтверджено його професійну придатність. Правління на чолі з Андрієм Пишним зробило багато для трансформації Ощадбанку. Нам потрібно продовжувати йти цим шляхом», – підкреслив голова Наглядової ради Ощадбанку, незалежний директор пан Шевкі Аджунер.
На підставі отриманих висновків Наглядова рада прийняла рішення підтвердити професійну придатність голови правління, відповідність кваліфікаційним вимогам та продовжити його повноваження на наступні 5 років.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031