Авторизація

» » » «Укргідроенерго» функціонує в аварійному режимі після введення нового енергоринку

«Укргідроенерго» функціонує в аварійному режимі після введення нового енергоринку

«Укргідроенерго» функціонує в аварійному режимі після введення нового енергоринку
«Укргідроенерго» функціонує в аварійному режимі після введення нового енергоринку
epravda.com.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» змушене працювати в аварійному режимі після введення нової моделі енергоринку.
Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на лист ПрАТ «Укргідроенерго» на адресу національної енергетичної компанії «Укренерго».
Згідно з повідомленням, диспетчери держпідприємства НЕК «Укренерго» змушують працювати компанію «Укргідроенерго» у передаварійному або аварійному режимі, не надаючи при цьому коректних команд.
«Укргідроенерго звертається до Укренерго з вимогою щодо здійснення перерахунку небалансів за липень 2019 року, а також наголошує на неможливості надання послуг з автоматичного та ручного вторинного регулювання частоти та потужності з 1 серпня на бездоговірних та безоплатних засадах», - йдеться в листі.
Також зазначається, що робота гідроелектростанцій у нічний період через відсутність резервів на балансуючу енергію на теплоелектростанціях та розвантаження ГЕС нижче планованого графіка у денний період призводить до додаткових збитків «Укргідроенерго» через виконання команд диспетчера Укренерго. Причиною цього вказуються некоректні граничні ціни на балансуючому ринку.
Внаслідок виниклої проблеми порушено рівні верхніх б’єфів Київського та Кременчуцького водосховищ.
Нагадаємо, що з 1 липня почала діяти нова модель ринку електроенергії згідно з нормами закону «Про ринок електричної енергії», ухваленого у 2017 році.
У зв’язку з запуском нової моделі ринку єдиний покупець і продавець електроенергіі – ДП Енергоринок – починає процес ліквідації. Вводяться двосторонні договори, ринок «на добу наперед» і внутрішньодобовий ринок, а також балансуючий ринок, на якому буде розраховуватися вартість небалансів (різниці між прогнозним і фактичним споживанням).

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031