Авторизація

» » » Що робити, якщо ви отримали відмову при прийнятті на роботу?

Що робити, якщо ви отримали відмову при прийнятті на роботу?

Мабуть, кожна людина хоч раз у житті отримала відмову в прийнятті на роботу, і в цьому немає нічого дивного. Головне в таких ситуаціях не опускати руки, адже як показує практика, після відмови претендентові дають хорошу посаду протягом найближчих 2-3 місяців. Вкрай важливо проаналізувати зворотний зв'язок: не потрібно соромитися уточнювати деталі, чому саме вам відмовили, чого не вистачило (або, може бути, щось було в надлишку).
Що робити, якщо ви отримали відмову при прийнятті на роботу?

Якщо ви шукаєте хороші вакансії в Києві, можете знайти роботу на сайті kiev.hh.ua з гідною заробітною платою. Компанія HeadHunter пропонує безліч пропозицій про працевлаштування від різних фірм та підприємств для фахівців будь-яких професій. Сервіс дозволить вам сформувати точний перелік вакансій, які відповідають вашим вимогам та побажанням, і ви зможете сміливо відправлятися на співбесіди.

Як зазвичай відбувається відмова в наданні роботи?


Найчастіше роботодавці дають одне і те ж пояснення, чому вони відмовляють в наданні роботи: «Ми вже знайшли іншого фахівця». Це відбувається тому, що вони соромляться говорити здобувачеві справжню причину, боячись образити або зачепити почуття людини на співбесіді. Але не варто відразу ображатися на потенційного роботодавця, оскільки ваша кандидатура може не підійти через об'єктивні причини.

Для вас важливо з'ясувати їх, щоб в подальшому зробити аналіз над помилками та прийти на співбесіду в нову компанію повністю впевненим у своїх силах.

Варто врахувати, що існує безліч причин, за якими вам можуть відмовити в наданні бажаної посади (як об'єктивних, так і суб'єктивних):
- недостатній досвід;
- відсутність вузьких теоретичних знань;
- слабкий рівень іноземної мови;
- невідповідність віку передбачуваній посаді;
- погані здібності управління, комунікації та ін.

Що робити при відмові?


Багато претендентів не вміють приймати об'єктивну реальність, вкрай болісно переживаючи відмови. Але потрібно розуміти, що саме такі люди в подальшому стають «незручними» співробітниками. Тому ви повинні коректно та спокійно приймати слово «ні». Для цього потрібно побороти стан розчарованості, зарядивши себе позитивними емоціями (можна сходити в кіно, зайнятися спортом або іншим захопленням).
Що робити, якщо ви отримали відмову при прийнятті на роботу?

Також вам необхідно розібратися, чому вам відмовили, щоб зрозуміти, що потрібно покращувати або змінювати в собі. Тактовно з'ясуйте у роботодавця, що саме його не влаштовувало в вас. При цьому не варто «тиснути» на потенційного начальника, ваше завдання — лояльно домогтися чесної відповіді.

З'ясувавши всі причини, ви повинні зробити роботу над помилками.

Для цього необхідно:
- ще раз тверезо оцінити свої навички та здібності;
- відредагувати резюме, до ідеалу відточити самопрезентацію;
- підготувати відповіді на «незручні» питання;
- чітко сформувати, яку саме користь ви можете принести для окремо взятої компанії, зайнявши конкретну посаду.

Не варто зациклюватися на невдачах, адже часто відмова в працевлаштуванні в результаті завжди складається позитивно для кандидата через деякий час. В цілому вміння витримувати невдалий досвід та сприймати негативний розвиток подій є дуже корисним навиком.
Що робити, якщо ви отримали відмову при прийнятті на роботу?

Тому потрібно ходити на співбесіди, навіть якщо вакансії спочатку здаються не дуже цікавими. Це дозволить вам відточувати свою майстерність, тренуватися в спілкуванні з потенційними начальниками. І повірте – найближчим часом ви обов'язково знайдете «свою» посаду. А компанія «Хед Хантер» вам в цьому допоможе.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031