Авторизація

» » » У Hyperloop доведеться їздити напівлежачи, – НАНУ

У Hyperloop доведеться їздити напівлежачи, – НАНУ

У Hyperloop доведеться їздити напівлежачи, – НАНУ
У Hyperloop доведеться їздити напівлежачи, – НАНУ
Фото: twitter.com/sang1983
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Національна академія наук України (НАНУ) прогнозує, що в разі запровадження технології гіперлуп (hyperloop) в Україні, пасажирам вакуумних поїздів, що курсуватимуть зі швидкістю 1 080 км/год, доведеться їздити виключно в положенні «напівлежачи».
Про це йдеться у науково-технічному дослідженні «Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні», яке було проведене за замовленням Міністерства інфрастуктури України.
Дане дослідження було проведене Державною установою (ДУ) «Інститут економіки та прогнозування НАН України» спільно з Інститутом геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України та Інститутом транспортних систем і технологій НАН України.
Згідно з показниками вихідного проекту Hyperloop, який запропоновав американський підприємець Ілон Маск, максимальна ширина пасажирської капсули сягає всього 1,35 м, а найбільша висота – 1,10 м: встати в капсулі або перейти на інше місце неможливо. Також у проекті капсул не передбачені ані туалети, аніі медична допомога під час шляху, пишуть Українські новини.
Інакше кажучи, вакуумними поїздами зможуть успішно користуватися лише дуже стрункі пасажири з дуже міцними нервами та дуже сильним вестибулярним апаратом: запланований рівень перевантаження в 2-3 рази перевищує подібний при зльоті або посадці літака.
На думку дослідників НАНУ, в Україні можливо прокласти 8 маршрутів вакуумних поїздів, а час перебування їх в дорозі складатиме: «Київ – Львів» 37 хвилин; «Київ – Одеса» 35 хвилин; «Київ – Харків» 33 хвилини; «Київ – Дніпро» 32 хвилини; «Харків – Львів» 1 година 4 хвилини; «Одеса – Львів» 47 хвилин; «Дніпро – Львів» 1 годину та «Київ – Вінниця» 19 хвилин.
Зазначимо, у презентації науково-технічного дослідження «Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні» вказано, що однією із загроз для запровадження технології гіперлуп в Україні є «поїзда-кулі» (поїзди Сінкансен), що курсують в Японії.
Нагадаємо, що підписаний 14 червня 2018 року Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством інфраструктури України та компанією Hyperloop Transporation Technologies носить суто декларативний характер і не покладає на підписантів будь-яких зобов’язань.
Нагадаємо, 21 лютого 2018 року Мінінфраструктури України анонсувало проект створення надшвидкісної транспортної мережі Hyperloop в Україні.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728