Авторизація

» » » У Канаді попередили про небезпеку «Інтернету речей»

У Канаді попередили про небезпеку «Інтернету речей»

У Канаді попередили про небезпеку «Інтернету речей»
Зловмисники в Інтернеті все частіше намагаються отримати неавторизований доступ до різноманітних домашніх електронних пристроїв.
Про це йдеться у звіті Канадського центру кібернетичної безпеки, повідомляє Укрінформ.
«Канадці стали частіше наражатися на кіберзагрози разом зі збільшенням кількості приєднаних до Інтернету пристроїв, таких як: телевізори, побутові прилади, термостати та машини. Виробники поспішили під’єднати якомога більше пристроїв до Мережі, часто надавши пріоритет легкості використання, а не безпеці», – зазначається у звіті.
Експерти центру наголосили, що часто помічають використання кіберзловмисниками безпекових слабкостей у приладах, «що призводить або до порушення роботи приладу або до використання його як платформи для проведення шкідливих кібердій».
«Ми також виявили випадки використання шкідливого програмного забезпечення для пошуку вразливостей системи, які дали змогу кіберзловмисникам здійснити неавторизовані дії, такі як запустити ботнет», – стверджується у документі.
За оцінками експертів, кіберзловмисники в майбутньому найвірогідніше «віддаватимуть перевагу запуску ботнетів не за допомогою особистих комп’ютерів, а через інші приєднані до Інтернету пристрої».
Нагадаємо: центр із кібербезпеки було створено минулого року для допомоги приватному секторі у боротьбі із кібернетичними викликами, що постають перед Канадою. Новий орган почав роботу у рамках Центру безпеки комунікацій – спецслужби, відповідальної за зовнішню радіоелектронну розвідку, захист урядових електронних інформаційних і комунікаційних мереж, а також криптографію.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031