Авторизація

» » » Переселенці з Криму мають іти у військкомати на материковій Україні, – ЗСУ

Переселенці з Криму мають іти у військкомати на материковій Україні, – ЗСУ

Переселенці з Криму мають іти у військкомати на материковій Україні, – ЗСУ
Переселенці з Криму мають іти у військкомати на материковій Україні, – ЗСУ
Фото: radiosvoboda.org
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Кримчани, які отримали статус внутрішньо переміщених осіб, повинні ставати на облік у військкомати на материковій частині України.
Про це повідомило командування Сухопутних військ Збройних сил України у відповідь на запит «Крим.Реалії».
«Стати на військовий облік у військових комісаріатах на території України громадянину України – жителю Криму, який має статус внутрішньо переміщеного особи, не тільки можливо, але й необхідно. Територіальні органи праці та соціального захисту населення щомісяця подають до військових комісаріатів списки всіх внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку», – зазначили у прес-службі.

Фото: krymr.org
Згідно з повідомленням, Генеральний штаб Збройних сил України звернувся до Мінсоцполітики України з проханням надати інформацію про всіх внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку як внутрішньо переміщені особи.
«Командуванням Сухопутних військ Збройних сил України до військових комісарів обласних військових комісаріатів доведено розпорядження організувати роботу з постановки на військовий облік призовників і військовозобов’язаних внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим у районних (міських) військових комісаріатах, оформлення відповідних військово-облікових документів, всебічне вивчення їхніх морально-ділових якостей та призов (прийняття) на військову службу в Збройні сили України», – мовиться у повідомленні прес-служби.
Як випливає з відповіді на запит, кримчани не можуть ставати на облік у військкомати на материковій частині України, не маючи статусу внутрішньо переміщеної особи.
Раніше постпред президента України в АРК Борис Бабін порадив кримчанам призовного віку ставати на військовий облік на підконтрольній Києву території, щоб уникнути «загрози призову в російську армію».
У моніторинговому звіті ООН, представленому у вересні 2018 року, йшлося про те, що з 2015 року Росія призвала до лав своїх Збройних сил близько 12 тисяч чоловіків, які живуть в анексованому Криму.
Київ вимагає від Росії припинити призов до збройних сил жителів анексованого Криму. Прокуратура АРК просить кримчан звертатися телефоном або на електронну пошту в разі отримання повісток для проходження служби в російській армії.
За даними підконтрольного Кремлю кримського уряду, в 2018 році в російську армію мають намір призвати понад дві тисячі кримчан. Кримчан відправлять служити в російську армію на Крайню Північ.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930