У Єгипті затримали головного підозрюваного в нападі на монастир
- 19.04.2017, 17:42,
- Події » Події. Головне
- 581
- 0

Сили безпеки Єгипту затримали в гірській місцевості на півдні Синайського півострова головного підозрюваного в нападі на поліцейський блокпост біля монастиря Сан-Катрін, повідомляє новинний портал "Масраві" з посиланням на джерела в управлінні безпеки провінції Південний Синай.
За наявною інформацією, затриманий є головним виконавцем нападу. Він, за інформацією видання, разом з групою бойовиків напередодні обстріляв блокпост монастиря з прилеглих пагорбів. Коли поліцейські відкрили вогонь у відповідь, бойовики кинули зброю і втекли, повідомляє портал. Сили безпеки організували переслідування. Раніше в середу повідомлялося про трьох затриманих вихідців з півночі Синайського півострова, які можуть бути причетні до перестрілки біля монастиря.
Читати також: В Йорданії затримали нападника на табір біженцівУ вівторок ЗМІ повідомили, що на КПП біля монастиря Сан-Катрін було скоєно збройний напад, один поліцейський загинув і троє поранені. Пізніше глава управління безпеки Південного Синая Ахмед Тайль спростував інформацію про терористичну атаку і заявив, що вогонь по своїм помилково відкрив один з поліцейських. Ченці монастиря в перестрілці не постраждали. Незважаючи на заяви поліцейських, терористичне угрупування "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за інцидент в Сан-Катрін.
Долучайтесь до нас у Facebook