Авторизація

» » » Вчені виявили тріщину в магнітному полі Землі

Вчені виявили тріщину в магнітному полі Землі

Вчені виявили тріщину в магнітному полі ЗемліМагнітне поле Землі захищає людей від шкідливого випромінювання заряджених частинок і метеорів, а також викликає вражаюче північне сяйво. Але нове дослідження показало, що в магнітному полі є тимчасова «тріщина», це дало змогу небезпечним галактичним часткам космічних променів проникнути в атмосферу.

Тріщина вказує на те, що магнітний щит Землі слабшає.

Телескоп Grapes-3, в космічній лабораторії рентгенівської TIFR у Уті, Індія, зафіксував сплеск галактичних космічних променів близько 20 Гев, 22 червня 2015 року, який тривав протягом двох годин.

“Одночасне виникнення вибуху у всіх дев’яти напрямках свідчить про його близьке розташування з Землею. Це також вказує на тимчасове ослаблення магнітного щита Землі, що може містити ключі для кращого розуміння майбутніх супербур, які можуть паралізувати сучасну технологічну інфраструктуру на Землі, і поставити під загрозу життя космонавтів у космосі”, – написали автори дослідження, яке опубліковано в Physical Review Letters.

Численні розрахунки вказують на тимчасову тріщину магнітного щита Землі через появу магнітного перез’єднання. Магнітне перез’єднання може відбутися в будь-якому місці, де є потужні магнітні поля, такі як у магнітному середовищі Сонця. Це дало змогу галактичним часткам космічних променів з більш низькою енергією увійти в атмосферу Землі.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728