Авторизація

» » » «Клеопатра» з Баришівки переплутала волонтерство з самодурством

«Клеопатра» з Баришівки переплутала волонтерство з самодурством

Війна розкриває як світлі, так і темні сторони кожної людини. На жаль, в цьому сенсі немає чим приємним поділитись стосовно такої собі Інни Лінчук, уродженки Києва, яка тим не менш багато часу проводить й в області, в тому числі підпрацьовуючи час від часу «помічницею» місцевих депутатів.
«Клеопатра» з Баришівки переплутала волонтерство з самодурством

Втім, прославилась ця панянка зовсім не добрими справами.

Так, в квітні 2022 року на адресу голови Баришівської селищної ради Вареніченка Олександра Павловича надійшло колективне звернення від розлючених мешканців села Веселинівка (підписалось 22 особи).
«Клеопатра» з Баришівки переплутала волонтерство з самодурством
В зверненні селяни прямим текстом скаржились на Лінчук І.М., звинувачуючу останню в постійному порушенні добросусідських відносин. Так, селяни не розуміють, чому громадянка Лінчук І.М. «втручається в особисте життя співмешканців, «диктує свої умови проживання», «перешкоджає веденню господарської діяльності» та «лається брудними, нецензурними словами».

Більше того, «поговорити» по душам з Інною-Клеопатрою (а саме так вона підписана в Інстаграмі, профіль - https://www.instagram.com/innessa_kleopatra/) не вдалось ніколи й нікому. Бо раптом «що не так» - на невдоволених спускаються 7 великих собак бійцівських пород (вони навіть стоять на заставці у фейсбуці Лінчук, яка коментує усе під акаунтом Innessa.Fironina).

А навіть коли й ніхто ні в чому не винен, то через неналежні умови тримання тварин (відсутність надійної огорожі), собаки часто опиняються на вулиці, тероризуючи перехожих. «Останній такий випадок був 11 квітня, люди буди вимушені ховатись у домівках», - жаліються селяни.

Аналіз соціальних мереж показав, що Інна начебто активно займається діяльністю, пов’язаною із допомогою тваринам. Але де і як вона заробляє на життя – питання ще те. Можливо, працює рієлтором, можливо, у банківській сфері (на своїй персональній сторінці вказала, що працює регіональним менеджером в «Піреус банку»), а ще називає себе коучем.

Хоча кого і чому вона може навчити, коли постійно лається з усіма. Не зважаючи на закритий профіль у Фейсбуці все ж довелось відшукати декілька її коментарів. Усі вони – негативні та образливі, на кшталт: «Але на нашій землі живуть тварюки, інакше не скажешь, які дозволяють придбання, збут та вживання алкогольних напоїв на період воєнного часу в країні» (це так вона обмовила одного з односельчан), «Збоченці голосували за такого Селищного голову. Сором на всю Україну» - а це вже про місцевого голову. Й так далі.

А втім самій Інні похвалитись доброчесністю дуже складно. За наявними даними раніше вона була працевлаштована в Міністерстві фінансів України та в філії Київського регіонального управління АКБ "Укрсиббанк". От тільки якось вона так «добре» працювала, що ще з 2007 була віднесена до «чорного списку» банківських установ як «неблагонадійний клієнт» та «шахрай».

Зокрема, Лінчук І.М. виступала відповідачкою за цивільними позовами:

у 2010 році за позовом Акціонерного банку «Діамант» про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 14 411 грн,

у 2011 році за позовом ЗАТ «Перший Український міжнародний Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 37 586,47 доларів США та 70 888,10 грн.,

у 2014 році за позовом ПАТ «Грін Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 33 539 грн.,

у 2016 році за позовом ПАТ КБ «Приватбанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 43 947,73 грн.

В 2015 та 2021 роках у відношенні Лінчук І.М. Подільським та Оболонським ВДВС у м. Києві відкривалися виконавчі провадження №67096744, 48856231 та 49088126 про стягнення штрафів в справах про адміністративні правопорушення в сфері дорожнього руху та стягнення кредитної заборгованості на користь ПАТ «Грін Банк».

І при таких боргах Лінчук себе в принципі непогано почуває, бо 07.08.2020 придбала собі автівочку Smart Roadster, сірого кольору, державний номерний знак АА5754ОО та володіє декількома квартирами в Києві (принаймні, за адресою м. Київ, вул. Тимошенка, 11-А так точно, хоча є ще й адреса Василя Порика, 9-Г).

Та власне всі ці її «довоєнні» подвиги нікому були б не цікаві.

Якби не приклади абсолютно ганебної поведінки вже під час війни. Так, за словами мешканців села Веселинівка Інна Лінчук примудрялась продавати (!) молоко, яке волонтери передавали для селян. Тут вже й до кримінальної відповідальності недалеко, якими б благородними словами про страждання українців під час війни не прикривалась ця громадянка.

Тож в принципі не дивно, що 21 квітня 2022 року розпорядженням Баришівської селищної ради за №28-03-04 була створена комісія із встановлення факту порушення правил добросусідства стосовно громадянки Лінчук.
«Клеопатра» з Баришівки переплутала волонтерство з самодурством

«Клеопатра» з Баришівки переплутала волонтерство з самодурством

Прикриватись війною нікому не дозволено.

Іван Правдін

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031