Авторизація

» » » Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 3 квітня

Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 3 квітня

Число інфікованих в Україні сягнуло 1072

Темпи поширення коронавіруса в Україні ростуть з кожним днем. Загальна кількість інфікованих у країні людей на 3 квітня сягнула 1072 осіб, а 27 випадків закінчилися летально. Детальніше про географію поширення коронавіруса, а також статистика МОЗ - у матеріалі РБК-Україна.
В Україні зафіксовано понад 1000 випадків інфікування
Станом на 22:00 3 квітня в Україні зафіксовано 1072 два випадки інфікування коронавірусои. Крім того, згідно з даними МОЗ, кількість летальних випадків зросла до 27 осіб.
Разом з тим, вже 22 людини повністю одужали після зараження COVID-19.
Нові випадки зараження і одужання в Дніпропетровській області
За сьогодні в Дніпропетровській області зафіксовано два нові випадки інфікування коронавірусів. Тест на COVID-19 виявився позитивним у жителя Дніпра і у жителя Кривого Рогу.
Разом з тим, стало відомо про двох нових випадках одужання в області.

Число інфікованих в Києві наближається до 200
За день в столиці було виявлено 28 нових випадків інфікування, а загальна кількість хворих зросла до 189 осіб. Під час брифінгу міський голова Віталій Кличко повідомив, що кількість жертв COVID-19 на даний момент також збільшилася. З підтвердженим діагнозом померло 3 людини, з них двоє - за минулу добу.
Нові випадки COVID-19 в Мелітополі
3 квітня тести на коронавірус дали позитивний результат у трьох осіб, зокрема, COVID-19 виявлено у двох підлітків 16-17 років. Вони знаходяться на амбулаторному лікуванні. Всього в Мелітополі зареєстровано 13 випадків захворювання, 1 людина одужала.
16 осіб з COVID-19 знаходяться на штучній вентиляції легенів
Важкий перебіг захворювання спостерігається у 16 інфікованих коронавірусом, всі ці пацієнти підключені до апаратів ШВЛ. На 3 квітня з діагнозом COVID-19 в Україні госпіталізовано 477 осіб, в т.ч. 25 дітей.
В Україні підтверджено 942 випадки COVID-19
На 10:00 3 квітня кількість хворих в країні зросла до 942 (138 нових випадків). Хвороба забрала життя 23 людей, а 19 пацієнтів вже повністю одужали від коронавіруса.
Найбільше число заражених за минулу добу було підтверджено в Києві і Чернівецькій області. Саме вони на даний момент лідирують і за загальною кількістю хворих в Україні:
м. Київ - 180 випадків;
Чернівецька область - 171 випадок;
Тернопільська область - 114 випадків;
Івано -Франківська область - 81 випадок;
Київська область - 70 випадків;
Вінницька область - 61 випадок;
Черкаська область - 55 випадків;
Сумська область - 30 випадків;
Рівненська область - 25 випадків;
Закарпатська область - 24 випадки;
Запорізька область - 22 випадки;
Одеська область - 20 випадків;
Кіровоградська область - 15 випадків;
Львівська область - 13 випадків;
Дніпропетровська область - 12 випадків;
Волинська область - 10 випадків;
Донецька область - 8 випадків;
Хмельницька область - 7 випадків;
Житомирська область - 6 випадків;
Полтавська область - 5 випадків;
Чернігівська область - 5 випадків
Херсонська область - 4 випадки;
Луганська область - 3 випадки;
Харківська область - 1 випадок.
Спалахом коронавіруса охоплені 23 області, інфекція не виявлена тільки в Миколаївській області. Також відсутні дані по непідконтрольним частинам Донецької, Луганської областей і АР Крим.
Статистика по областях на 3 квітня
Київ - 160 інфікованих. В столиці офіційне число інфікованих COVID-19 залишається найбільшим показником по Україні і на сьогоднішній день, за даними мерії, становить 161 людина. Перший випадок коронавіруса тут був зареєстрований 16 березня. А сьогодні зафіксована перша смерть – помер 70-річний чоловік. Також повідомляється, що за останню добу діагноз підтвердився у 27 чоловік: 19 чоловіків у віці від 22 до 70 років і 10 жінок у віці від 36 до 62 років.
Чернівецька область - 143 інфікованих (5 летальних). Коронавірус вперше був підтверджений в регіоні і в Україні 3 березня. 31 березня дві людини померли. За повідомленням ОДА, за останню добу коронавірусом заразилися 10 медпрацівників. Також повідомляється, що 5 осіб перебувають у реанімації у важкому стані.
Тернопільська область - 106 інфікованих (1 летальний випадок). Перше підтвердження коронавіруса було отримано 20 березня. А 25 березня зафіксовано смерть від COVID-19 в Монастырисском районі. Також інфекція підтвердилася у мера міста Монастириська Андрія Стара. За повідомленням ОДА, за останню добу в регіоні з'явилося ще 8 хворих.
Івано-Франківська область - 74 інфікованих (5 летальних випадки). Перший випадок інфікування в регіоні зафіксовано 19 березня у жінки, яка пізніше померла. 31 березня від коронавіруса померла жінка після пологів. Дитина почуває себе задовільно. В цей же день від COVID-19 померла 60-річна жінка. За повідомленням місцевих властей, 2 квітня в Івано-Франківську померла ще одна породілля з підозрою на коронавірус. Експрес-тести виявили більше сотні заражених.
Київська область - 64 інфікованих (3 летальних випадки). Перше зараження в Київській області було підтверджено 17 березня. Більше половини хворих лікується вдома. 29 березня померли двоє чоловіків. На сьогоднішній день коронавірус в області підозрюють у 258 осіб.
Черкаська область - 54 інфікованих. Тут вірус перший раз був виявлений 22 березня. Вогнище COVID-19 зафіксований в місті Кам'янка, де число хворих перевищило 20 осіб, з яких – 5 медиків. В місто обмежили в'їзд і виїзд.
Вінницька область - 51 інфікований. Перше підтвердження COVID-19 зафіксовано 25 березня. 27 березня у Вінниці захворіли 5 медиків. За повідомленням ОДА, станом на 2 квітня в області зареєстровано 133 підозри на коронавірус, в тому числі у чотирьох дітей.
Сумська область - 26 інфікованих (3 летальних випадки). Вперше інфекція була виявлена 25 березня у 78-річної жінки, яка померла в той же день. Найбільш кількість заражених людей – у Конотопському районі, де 31 березня померла друга жінка. У Сумах під час карантину звільнили майже півсотні медичних працівників місцевого пологового будинку.
Запорізька область - 19 інфікованих. Відразу 5 випадків зараження в регіоні були підтверджені 25 березня. Також повідомляється про одну видужала пацієнтці. За останню добу захворіло ще 6 осіб, всі вони перебувають в ізоляції.
Рівненська область - 19 інфікованих (3 летальних випадки). Інфікування COVID-19 перший раз було зафіксовано 27 березня у 9 жителів села Тинне, де пізніше померли три людини. Пізніше село було заблоковано. За повідомленням ОДА, на сьогодні 4 людини з коронавірусом у важкому стані перебувають в реанімації.
Одеська область - 14 інфікованих. Перший випадок інфікування був підтверджений 24 березня. За повідомленням ОДА, 2 квітня підтвердилися два нових випадки зараження – у чоловіка 1975 р. н. і у дівчини 200 р. Обидва інфікованих нещодавно повернулися з-за кордону.
Львівська область - 11 інфікованих. У регіоні перший випадок коронавіруса підтвердився 20 березня. За повідомленням місцевої ОДА, обласну інфекційну лікарню госпіталізовано 38 осіб з підозрою на COVID-19 , з них 5 – у важкому стані.
Дніпропетровська область - 10 інфікованих. Перше підтвердження коронавіруса в області було отримано 19 березня. За повідомленням ОДА, 2 квітня підтвердилися ще два випадки зараження в Кривому Розі і Новомосковську, а загальна кількість хворих зросла до 12.
Волинська область - 10 інфікованих. Перший випадок зараження в області підтвердився 25 березня у дитини. Також інфекція була виявлена у директора міської клінічної лікарні.
Донецька область - 8 інфікованих. Коронавірус в регіоні перший раз був підтверджений 18 березня у жителя Маріуполя. На даний момент хворіють 6 маріупольців, мешканка Бахмута, і жінка з Білозерського.
Кіровоградська область - 7 інфікованих. Вперше зараження було виявлено 29 березня. Пізніше інфікування COVID-19 підтвердилося у Кропивницького та Долинському районі.
Житомирська область - 6 інфікованих (1 летальний випадок). Перший випадок в області був офіційно підтверджений 12 березня у мешканки Радомишля, яка померла на наступний день. За повідомленням ОДА, за останню добу ще один випадок коронавіруса виявлений у жительки Бердичева.
Хмельницька область - 6 інфікованих. Перший випадок зараження тут був підтверджений 27 березня. За повідомленням ОДА, контрольний PLR-тест однієї хворий показав негативний результат.
Полтавська область - 5 інфікований. В Полтавській області 27 березня був зафіксований перший випадок коронавіруса у 75-річної жительки Кременчука. За повідомленням ОДА, 2 квітня офіційно підтверджені ще 2 випадки зараження у 76-річної жінки та її 55-річної дочки.
Херсонська область - 4 інфікований (1 летальний випадок). Перший випадок зараження в області підтверджено 25 березня. Станом на 2 квітня зафіксовано ще три випадки, один з яких став летальним. У 68-річної медсестри Олешківської районної лікарні підтвердився COVID-19 після смерті. 130 медиків, які контактували з жінкою, відправлені в ізоляцію.
Луганська область - 3 інфікованих. Перший випадок зараження COVID-19 був підтверджений 25 березня. З 28 березня в регіоні діють обмеження на в'їзд.
Чернігівська область - 3 інфікованих. Перше інфікування тут зафіксовано 26 березня у жителя Борзнянського району. За даними місцевої ОДА, 31 березня був зафіксований третій випадок зараження.
Закарпатська область - 1 інфікований. У регіоні ситуація не змінилася. Перший офіційно підтверджений випадок інфікування COVID-19 зафіксовано 26 березня у 69-річної мешканки Мукачева.
Харківська область - 1 інфікований. Перший випадок COVID-19 було підтверджено 28 березня. За повідомленням ОДА, 2 квітня в Харкові з підозрою на коронавірус помер чоловік. Також у регіоні зафіксовано 15 підозр на коронавірус.
Миколаївська область – інфікованих немає. І це поки єдина область України, де інфекція офіційно не підтверджена. Станом на 2 квітня зафіксовано 10 осіб з підозрою на COVID-19.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30