Авторизація

» » » Шахраї з України продавали акції Tesla – їх розкусили

Шахраї з України продавали акції Tesla – їх розкусили

Шахраї з України продавали акції Tesla – їх розкусили
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) повідомила про існування ризиків придбання цінних паперів іноземних емітентів українськими інвесторами фондового ринку.
Про це повідомляє РБК-Україна.
Як зазначили у ТОВ «НАСДАК ГРУП Україна» (Nasdaq Group Ukraine) позиціонує себе офіційним представником фондової біржі NASDAQ (США) в українському сегменті та офіційним партнерським офісом компанії Tesla Inc. в Україні. Компанія пропонує до придбання цінні папери компанії Tesla Inc.
Однак, за даними НКЦПФР, ТОВ «НАСДАК ГРУП Україна» не є професійним учасником фондового ринку. Офіційної відповіді на запит Комісії від ТОВ «НАСДАК ГРУП Україна», зокрема щодо порядку та механізму придбання цінних паперів компанії Tesla Inc. та порядку відкриття рахунків інвесторам, не отримано, у зв’язку із поверненням кореспонденції.
Як додали в НКЦПФР, «При прийнятті рішення про інвестування в цінні папери (в тому числі цінні папери іноземних емітентів) з метою уникнення втрати коштів пропонуємо з’ясовувати інформацію щодо професійного учасника, який пропонує послуги (наявність відповідних ліцензій, ділова репутація, місцезнаходження тощо) та емітента, цінні папери якого маєте намір придбати (реєстрація випуску цінних паперів, місцезнаходження, допуск цінних паперів до обігу в Україні тощо)», – йдеться у повідомленні

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728