Авторизація

» » Українська "Книга Добра" завітала до країн Балтії

Українська "Книга Добра" завітала до країн Балтії

Делегація учасників міжнародного соціального проекту "Книга Добра" завітала до країн Балтії для передачі великої книги до бібліотек Литви, Латвії та Естонії. Діти зустрічалися з високопосадовцями цих країн. Книгу Добра із рук дітей отримав великий друг України, Міністр закордонних справ Литви, на зустрічі з яким був і Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
Українська "Книга Добра" завітала до країн Балтії

Також в парламенті Латвії Книгу вручили голові парламенту Інарі Мурнієце. В Естонії унікальне видання отримав голова парламенту Ейкі Нестор, на урочистості була присутня Надзвичайний та Повноважний Посол України в Естонії Мар'яна Беца.

Оскільки візит відбувся в часі Різдвяних святкувань, то на кожній зустрічі звучали українські колядки.

Взагалі спілкування будо дуже теплим, щирим, відкритим. Посадовці зауважували, що така народна, особливо дитяча дипломатія є не менш вагомою, аніж професійні дипломатичні візити. А розповідати світові про добро так, як це роблять оповідання "Книги Добра" дуже важливо, особливо в сучасних українських реаліях. Як відзначала на зустрічах із посадовцями та українськими громадами письменниця Марія Матіос, ці щирі дитячі історії покликані нести правду про Україну, яка зараз гостро потребує підтримки інших держав і Литви, Латвії та Естонії - серед перших, хто може зрозуміти наші ситуації.

Особливим був візит до Естонії, адже саме з цієї країни починається історія "Книги Добра", як зауважив керівник проекту Василь Вишиванюк. І саме в Таллінні виготовляють унікальні примірники Книги в Центрі Української культури. Власне візит до Центру української культури і знайомство з унікальною людиною Анатолієм Лютюком був особливо цікавий дітям.

Ну, і звісно, знайомство із такими прекрасними містами як Вільнюс, Рига і Таллінн залишать яскраві враження, а дружба з дітьми з різних міст України, які брали участь у поїздці, не закінчиться після повернення додому.

Автор: Володимир Цвіль,
громадський діяч, консул України у Мюнхені в 2002-2004 роках


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031