Авторизація

» » Володимир Василенко: як аудитор НАБУ вже готовий до роботи

Володимир Василенко: як аудитор НАБУ вже готовий до роботи

Володимир Василенко: як аудитор НАБУ вже готовий до роботи8 червня 2018 р. в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась міжнародна конференція «Порушення Росією міжнародного права: наслідки для світу», організована Центром дослідження Росії у координації з Українським відділенням Асоціації міжнародного права.

Відкрили конференцію з вітальною промовою Посол Володимир Огризко, керівник Центру дослідження Росії, Посол Сергій Корсунський, директор Дипломатичної академії та Посол Олександр Купчишин, Президент Українського відділення Асоціації міжнародного права. В ході обговорення піднімалися питання про порушення Росією основоположних норм міжнародного права, про збройну агресію Росії проти України, позиції Заходу та можливі шляхи відновлення міжнародного правопорядку.
Володимир Василенко: як аудитор НАБУ вже готовий до роботи

Разом з тим у дискусії взяли участь експерти провідних українських аналітичних центрів, науковці, представники громадських організацій, депутати, українські дипломати та співробітники МЗС України, серед яких й знаний правник та дипломат, Посол, Заслужений юрист України, професор Володимир Василенко, призначений нещодавно аудитором Національного антикорупційного бюро України.

Володимир Василенко: як аудитор НАБУ вже готовий до роботиПан Василенко, який свого часу був Представником України в Раді ООН із прав людини (2006-2010), виступив з доповіддю «Злочин агресії Росії проти України: минуле і сучасне». А в кулуарах заходу представнику МІА «Вектор ньюз» вдалося отримати ексклюзивний коментар щодо перших кроків аудитора НАБУ на новій посаді. Володимир Василенко, подякувавши за привітання з новою правозахисною місією, у поміркованій та розважливій манері повідомив, що перш за все «він вже готовий познайомитись з Артемом Ситником та його командою». Під час цієї зустрічі, яка відбудеться вже найближчим часом, В.Василенко планує визначитись, яким чином буде налагоджена робота аудитора НАБУ, а також висловив сподівання «на взаєморозуміння в питаннях співпраці».

Від редакції побажаємо пану Василенку успішної та ефективної роботи. А також відзначимо, що, на нашу думку, професійний досвід професора Володимира Василенко дозволить йому гідно нести звання першого аудитора НАБУ

Так, наприкінці 1980-х - початку 1990-х років він був одним з головних авторів Декларації про державний суверенітет України. Як посол тривалий час представляв Україну в Європейському Союзі та НАТО, а згодом у Великій Британії. У 2000-х він став першим в історії українцем - суддею Міжнародного трибуналу ООН в Гаазі, а згодом представляв Україну в Раді з прав людини ООН у Женеві. І останньою в часі вкрай значимою заслугою проф. Василенка перед українцями стала його робота над проектом закону про реінтеграцію Донбасу, коли він фактично повністю переробив проект, розроблений апаратом РНБО та АПУ, перетворивши його на фундаментальний законодавчий акт щодо російської агресії проти України, який досконало відображає відповідні норми сучасного міжнародного права. Зазначимо також, що Володимир Андрійович глибоко обізнаний і в інших галузях права.

Більш компетентного і незаангажованого аудитора НАБУ ніж проф. Володимир Василенко годі собі й уявити. Саме він може дати неупереджений висновок щодо діяльності НАБУ та допомогти перетворити його на справжній антикорупційний орган, що виправдає очікування українців.

Детальніше про перебіг конференції - у наших наступних повідомленнях


Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728