Авторизація

» » На міжнародній продовольчій виставці «Аnuga 2017» відбувся «український вечір»

На міжнародній продовольчій виставці «Аnuga 2017» відбувся «український вечір»

На міжнародній продовольчій виставці «Аnuga 2017» відбувся «український вечір»З 7 по 11 жовтня у Німеччині проходить виставка «Anuga» – найбільша і найважливіша в світі профільна торгова ярмарка.

На колективній українській експозиції, яка організована Київською торгово-промисловою палатою цього року представлені 11 підприємств.

Під час німецько-українського форуму харчової продукції, який проходив у рамках виставки, українські підприємці домовилися з німецькими партнерами на посилення постачання екологічно чистих натуральних продуктів. Україна для цього має значний потенціал як з екологічної, так і з економічної сторони. Про це заявила український експерт Марія Махновець, яка презентувала органічний сектор харчових продуктів України. Експерт також поділилася враженнями: «ANUGA 2017 вражає своїми масштабами та різноманіттям. Українські компанії достойно представили на міжнародній арені цілу країну, а черги на переговори з ними є реальним показником їх якісної підготовки».
На міжнародній продовольчій виставці «Аnuga 2017» відбувся «український вечір»

Вже на другий день виставки відбулося неформальне спілкування з потенційними партнерами в рамках проведення «Українського вечору». У всіх учасників зустрічі залишились яскраві враження від української експозиції.

«Дуже радісно, що наша українська експозиція привертає увагу та особливо радісно, що до української продукції така активна зацікавленість! Сподіваюсь, що нашим компаніям не буде часу відпочити і у наступні дні виставки!» - поділилася враженнями організатор українського колективного стенду Анастасія Павлишина.
На міжнародній продовольчій виставці «Аnuga 2017» відбувся «український вечір»

Участь у роботі виставки, презентаціях, проведення переговорів з ключовими гравцями харчового ринку відкриває широкі можливості українським виробникам налагодити прямі контакти, розширити ринки збуту в країни Європи, Азії, Африки, Близького Сходу та Америки.


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031