Авторизація

» » Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

25-28 жовтня цього року відкрила свої двері для гостей та відвідувачів 3-тя Міжнародна оборонно-авіакосмічна виставка «SAHA EXPO-2022», що проходила у місті Стамбул в приміщенні «Istanbul Expo Center» із загальною площею павільйонів більше ніж 60 000 кв.м.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

На запрошення турецької сторони, цей захід відвідала і українська делегація, на чолі з Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Павлом Рябікіним.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Насичена зустрічами та перемовинами програма, в ході виставки, була не тільки ефективною площадкою для розвитку міжнародних контактів але і в значній мірі сприяла подальшому зміцненню обороноздатності України.

Перший день візиту української делегації до Стамбулу пройшов надзвичайно активно.

В рамках виставкових заходів, Міністр відвідав суднобудівну верф «STM Defence International», зі стапелів якої вже зійшов і чекає на подальше оснащення та озброєння, перший корвет для ВМС України сучасного класу «Ada», якому Президент України Володимир Зеленський, у серпні місяці цього року, присвоїв ім‘я – «Гетьман Іван Мазепа».
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Під час зустрічі з керівництвом суднобудівної компанії були обговорені плани введення сучасного корвету в експлуатацію та перспективи подальшої співпраці.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Далі офіційна делегація України прибула до «Istanbul Expo Center», де Генеральний директор компанії «Baykar Makina» Халюк Байрактар особисто ознайомив наших представників із новими зразками відомих безпілотників, вироблених їхньою компанією та основними павільйонами «SAHA EXPO-2022».
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Окрему увагу українська сторона приділила пропозиціям, які стосуються протидії дронам та системам протиповітряної оборони, що є нагальними питаннями ефективної боротьби з агресором.

Також, за підтримки Посольства України в Туреччині, під час Міжнародної виставки, відбулись офіційні зустрічі з керівниками міністерств та відомств Туреччини, а саме з Міністром промисловості Турецької Республіки Мустафою Варанком, головою Комітету оборонних галузей промисловості Турецької Республіки Ісмаілом Деміром та Міністром оборони Великої Британії Беном Уоллесом.

Окремої уваги заслуговує український павільйон асоціації «Укравіапром», де була представлена продукція ДП «Івченко-Прогрес», АТ «Мотор Січ», АТ «ФЕД» та ТОВ «Радіонікс», який користувався особливою увагою відвідувачів виставки.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Крім того, в рамках «SAHA EXPO-2022» відбулась панельна дискусія «Вплив російсько-української війни на світову оборонну промисловість», в якій також взяв активну участь Міністр Павло Рябікін.

«Як ми бачимо з досвіду війни між росією та Україною, нові технології є вирішальними в досягненні успіху… У нас є зброя наступного покоління, така як, наприклад, безпілотники «Bayraktar TB2», «Himars» та інші, що дозволяє нам бути трохи попереду нашого ворога», – сказав Рябікін.

Міністр наголосив на тому, що жодній з країн неможливо було б підготуватися до настільки масштабного наступу, і що лінія фронту складає більше 2,2 тисяч кілометрів, де на 1,5 тисячах кілометрів ведуться активні бойові дії.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Також Міністр назвав вирішальними для успіху України у війні два основні фактори. Перший – це мотивація, сила та підготовка захисників України. «Зараз в Україні є мільйон мобілізованих і ми вдячні нашим партнерам, які допомагають із навчанням цих солдат, адже дуже важко підготувати таку кількість людей для бойових дій», – зауважив Павло Рябікін. І другий – це кількість та якість зброї, яку військові повинні мати. Тому важливим є, як постачання сучасної зброї, так і власне виробництво, в кооперації із світовими лідерами оборонної галузі.

Щодо напрямів роботи з післявоєнної відбудови України, то Міністр наголосив на тому, що першочерговим завданням є більш розвинута промисловість, і цього можна досягти шляхом приватизації, а також в рамках реалізації проєктів державно-приватного партнерства, відновлення повного циклу виробництва розлагодженого в ході війни.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Наприкінці виступу, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості подякував Президенту Турецької Республіки Р.Ердогану та керівництву компанії «Baykar Makina» за співпрацю, висловивши переконання, що за безпілотними технологіями майбутнє, та надію, що подальша кооперація наших країн в цьому сегменті співпраці буде реалізовуватись якнайшвидше.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

«У майбутньому ми повинні ширше відкрити двері для міжнародних партнерів для залучення в нашу військову промисловість… Ми вже працюємо над тим, як діяти та розвивати цей напрямок у майбутньому», – зауважив Павло Рябікін.

Робота делегації України в Турецькій Республіці в ці дні підтвердила сталий рівень міцніючих стосунків між нашими країнами в усіх вимірах.
Українська делегація відвідала «SAHA EXPO-2022»

Волошенков Дмитро, член Національної спілки журналістів України

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930