Авторизація

» » Робоча зустріч із представниками Міжнародного інституту «Актіо-Експерт»

Робоча зустріч із представниками Міжнародного інституту «Актіо-Експерт»

2 жовтня 2020 р. відбулась робоча зустріч між представниками Міжнародного інституту «Актіо-Експерт» та Тренінгового центру прокурорів України.
Робоча зустріч із представниками Міжнародного інституту «Актіо-Експерт»

Представники двох інституцій зустрілись у стінах Тренінгового центру прокурорів України для обговорення майбутньої співпраці.

Міжнародний інститут «Актіо-Експерт» представляли директор Владислав Максимов та партнер Київського офісу Адвокатського об’єднання «АКТІО» Петро Шатковський. Тренінговий центр представляли директорка Олеся Отраднова, начальниця відділу зовнішніх зв’язків Анастасія Маркелова, начальник аналітичного відділу підготовки прокурорів Андрій Орлеан та заступник начальника цього ж відділу Павло Сердюк.
Робоча зустріч із представниками Міжнародного інституту «Актіо-Експерт»

Сторони обговорили можливість взаємодії задля того, щоб сприяти оволодінню прокурорами комплексними сучасними знаннями в царині правознавства, комунікацій, ІТ-грамотності, кібергігієни тощо.
Робоча зустріч із представниками Міжнародного інституту «Актіо-Експерт»

«Ми дуже зацікавлені у співпраці з якомога більшим колом організацій та інституцій, для того щоб мати пул експертів, мати змогу звернутись за порадою та збільшувати кількість майбутніх тренерів для нашого Центру. Людиноцентризм – це пріоритет роботи органів правопорядку», – зауважила Олеся Отраднова.
Робоча зустріч із представниками Міжнародного інституту «Актіо-Експерт»

Директор Міжнародного інституту «Актіо-Експерт», у свою чергу, додав: «Ми не тільки сподіваємось, а й розраховуємо на плідну співпрацю».

Фіналізували зустріч домовленістю сторін про підписання меморандуму про співробітництво.
***

Довідка: Тренінговий центр прокурорів України (далі – ТЦПУ) є державною установою, яка створена з метою здійснення підвищення кваліфікації прокурорів. Створення ТЦПУ є частиною реформи органів прокуратури, яка передбачає, зокрема, атестацію прокурорів всіх рівнів та розробку нових механізмів їх роботи. Це абсолютно новий, нелекційний підхід до формування професійних та особистих навичок з використанням кращих міжнародних практик, який допоможе швидше адаптуватися до роботи в нових умовах. За період роботи ТЦПУ професійну кваліфікацію підвищили понад 2 тис. прокурорів, проведено понад 10 онлайн та офлайн тренінгів для військових, регіональних та місцевих прокуратур, проведено більше 30 робочих зустрічей із представниками українських і міжнародних організацій, підписано 6 Меморандумів про співробітництво. Також ініційовано роботу з посольствами країн-потенційних партнерів Тренінгового центру. Зокрема, організовано офіційний візит Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні п. Леона та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії п. Корсунського. Налагодження співпраці з тренінговими центрами Ізраїлю та Японії.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031