Авторизація

» » Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Головна теза статті: Мукачівський форум беззастережно довів, що новий вид взаємодії в державі є можливим як на рівні інституцій у межах одного сектору – наприклад, між організаціями громадянського суспільства, – так і між різними секторами: громадою, органами влади й місцевого самоврядування, правоохоронними органами, бізнесом, засобами масової комунікації тощо
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Не є таємницею, що сучасні тенденції та інтенсивність розвитку суспільства створюють все нові й нові передумови для налагодження комунікації між різними групами, в яких на зміну конкуренції (а то й жорсткого протистояння) приходять конструктивний діалог і порозуміння. Налагодження партнерських відносин стає одним із найважливіших підходів у діяльності інституцій на шляху досягнення спільних цілей, запорукою важливих змін у громадах і суспільстві, державі загалом. Причому загальна тенденція така, що співпраця у межах досягнення певної мети, вирішення конкретних завдань чи тривале партнерство передбачають об’єднання й координацію не лише зусиль, ресурсів, але й рівність участі кожної зі сторін та спільну відповідальність за результати діяльності.

Все це спало на думку відразу після проведення 7 грудня 2019 року в Мукачево Першого об’єднавчого форуму правників, підприємців, науковців та медіа.

Унікальність цього заходу, пояснює голова Оргкомітету Форуму, голова Ради адвокатів Закарпатської області та водночас – голова Мукачівської міськрайонної спілки підприємців Олексій Фазекош, стала не лише в тому, що вперше під одним дахом зібрались представники громади абсолютно різних напрямів, але усі вони, навіть за наявності політичних чи інших видів протистоянь, виступили за консолідацію зусиль у налагодженні рівного діалогу з владою. Чого не було майже ніколи в Україні, та й не дуже прослідковується зараз. Проте зарубіжний досвід показує, що це є цілком можливим, а перший такий Форум, проведений в Мукачево – на практиці довів життєздатність такої тези.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Усього 7 грудня в готельному комплексі «Графський двір» зібралось майже 100 представників бізнесу, політичної та юридичної еліти, правників та адвокатів, журналістів тощо. Серед почесних гостей – доктор Мауріціо Лорі з Ради ордена дипломованих правників та бухгалтерів Риму, голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош, Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області Світлана Сурікова, Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва Ігор Орлов, заступник міського голови Мукачева Олег Казибрід, виконавчий директор Асоціації захисту прав правників Дмитро Піліпенко, керівник управління юстиції Закарпаття Євген Когутич, голова Всеукраїнського об’єднання правників «Маємо право» Віталій Купрій, заступник головного редактора газети «Закон і Бізнес» Валентин Богунов, директор телерадіокомпанії «М-Студіо» Володимир Шубець, голова Асоціації судових репортерів України Сергій Козлов, заступник голови Мукачівської міськрайонної спілки підприємців, депутат місцевої ради Роберт Іванчо та багато інших гостей. Символічно, що настільки різнопланові постаті не лише знайшли спільну мову, але й підписали спільний Меморандум, який визначений сформувати ряд нових практик та механізмів діалогу громади та влади.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

В остаточному варіанті Меморандуму за співпрацю відповідатимуть: Асоціація захисту прав правників, Рада адвокатів Закарпатської області, Мукачівська міськрайонна спілка підприємців, Закарпатська організація Національної спілки журналістів України, юридичний факультет Ужгородського національного університету України, редакція газети «Закон і Бізнес», Асоціація судових репортерів України, ВОП «Маємо право» та ТРК «М-Студіо».
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

За влучним висловом О.Фазекоша, який інколи дуже полюбляє наводити метафізичні пояснення тим чи іншим подіям, така співпраця стала лише завдяки тому, що побудована на інтегральному принципі, подібному до того, як його розуміють у містичному вченні каббала. Для читачів нагадаємо, що справжня інтегральність - це те, що ми можемо вивчити з аналогових систем, з ідеалістичних або замкнутих природних станів, де кожна частина залежить від всіх інших частин. Вони всі є абсолютно взаємопов'язані нескінченною безліччю зв'язків на різних рівнях. Кожна частина визначає всі інші. Це своєрідна голографічна, аналогова схема, де одночасно відбуваються вхід, вихід і інші стани, а тому не можна сказати, хто перший, хто останній і що за чим слідує.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Проте водночас, - це система, в якій кожен відчуває абсолютно всіх як самого себе. Це включення всіх у єдиний процес в такому повному абсолютному вигляді, що власні інтереси кожної частини взагалі не беруться до уваги, а береться до уваги тільки робота всієї системи - вона ставиться головною.

Чи стане Перший об’єднавчий форум в Мукачево саме таким прикладом інтегральності – час покаже. Але, вочевидь, не може тішити, що цьому сприятимуть і на рівні місцевої влади, і фахівці з-за кордону, і бізнес-спільнота, і різноманітні медіа.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

До речі, така велика кількість ЗМІ серед підписантів Меморандуму не є випадковістю, бо, як зазначив голова Асоціації судових репортерів України, головний редактор «Вектор ньюз» Сергій Козлов, саме на ЗМІ дуже часто покладається контроль над тим, як додержуються обопільні зобов’язання між громадою та владою.

Водночас, як вже зазначалось вище, світові тенденції зараз відходять від принципу протистояння, а отже є надія, що саме Мукачівський форум покаже, що новий вид взаємодії є можливим як на рівні інституцій у межах одного сектору – наприклад, між організаціями громадянського суспільства, – так і між різними секторами: громадою, органами влади й місцевого самоврядування, правоохоронними органами, бізнесом, донорськими організаціями, засобами масової комунікації тощо. Адже очевидно, що це дасть можливість залучити якомога більше необхідних ресурсів, а отже – охопити широкий спектр соціальних, економічних, природоохоронних, інформаційно-комунікаційних та інших завдань, подолати умовні та реальні бар’єри й ефективно вирішувати важливі суспільні завдання.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Наприклад, співпраця органів влади й місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства є ознакою демократичного суспільства, у якому його потреби лежать в основі державної політики. У свою чергу «третій сектор» сприяє підконтрольності держави суспільству, налагодженню публічного взаємозв’язку громади й органів влади на засадах відкритості, публічності й партнерства. В свою чергу співпраця громадського сектору з бізнесом не лише сприяє активізації та розвитку його соціальної відповідальності, а й об’єднанню зусиль навколо спільних завдань (наприклад, розвиток території – окремої ділянки, всього міста, регіону, держави в цілому). Однак партнерство між цими секторами буде можливим лише тоді, коли громадські організації будуть працювати прозоро, чітко розумітимуть, яких змін хочуть досягнути, і позиціонуватимуть себе не як «прохачі» (дайте нам грошей, бо ми хороші), а як рівнозначні партнери.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Врешті-решт, співпраця громадських організацій і засобів масової комунікації теж повинна будуватися на засадах відкритості й прозорості. Проте основною її умовою є відсутність бізнес-складової. І громадський сектор, і ЗМІ діють у межах певної громади і задля громади, використовуючи лише різні інструменти і ставлячи перед собою різні першочергові цілі. Однак при налагодженні діалогу обидві сторони мають розуміти, що ключова точка перетину їхніх інтересів лежить не в тому, щоб одні отримали журналістський матеріал, а інші – гроші за його розміщення, а в підвищенні рівня поінформованості суспільства про можливі шляхи вирішення актуальних питань, його активізація, розвиток, а отже – підвищення загального рівня добробуту.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Всі ці рівні співпраці і закладені у фундаменті Меморандуму, який був підписаний 7 грудня.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Водночас, міжсекторальне партнерство – це новий досвід, нові можливості, нові рішення, новий погляд на давно відомі речі, формування нової культури взаємозв’язків у суспільстві. За умови налагодження конструктивної взаємодії влади, громади і бізнесу можемо говорити про соціальне партнерство в управлінні життям суспільства. Представники з Італії були дуже здивовані, що в Україні вже намагаються вибудувати навіть такий рівень діалогу, а отже можна впевнено говорити, що такий досвід і такий форум в Мукачево є унікальним навіть на всеукраїнському рівні.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Зрозуміло, що партнерські відносини не існують відразу у довершеному форматі – їх треба вибудовувати, враховуючи зацікавленості усіх сторін і ймовірні ризики. Однак основою цих відносин є визнання рівноправності й незалежності кожного з учасників. Рівноправність не означає абсолютно однаковий вплив на процеси або внесення рівнозначних ресурсів – ідеться про можливість рівнозначної участі в прийнятті рішень, «гру» в команді за спільними правилами і принципами. З одного боку, це буде вибудовувати взаємну довіру партнерів одне до одного, а з іншого унеможливлюватиме конфлікт інтересів.

При цьому одним із важливих елементів налагодження якісного діалогу між партнерами є ефективна комунікація – уміння слухати і чути, обмінюватися інформацією, поширювати спільно прийняті ключові меседжі. Адже якісній співпраці значною мірою заважають стереотипи, особливо між секторами «громада – влада» і «громада – бізнес», хоча і в медіа ставлення до громадських організацій дуже часто упереджене – їх не вважають за професіоналів, їх діяльність вважається несерйозною або й нікому не потрібною справою. Такий стереотип існує частково і внаслідок функціонування на ринку недобросовісних, безвідповідальних, «кишенькових», політично заангажованих громадських активістів і організацій, що автоматично кидає тінь і на інших представників «третього сектору». Саме тому вже на етапі напрацювання домовленостей інституціям громадянського суспільства важливо правильно донести інформацію про себе, свої цінності й цілі, а також чітко проговорити, яку підтримку вони очікують від потенційних партнерів і що самі готові робити у вирішенні певних завдань.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Підписанти Меморандуму самі для себе визначили, що найважливішими факторами для налагодження партнерських відносин між ними будуть наступні:
- незалежність (політична незаангажованість);
- відкритість і прозорість діяльності, звітування перед громадськістю та партнерами про результати діяльності;
- здатність мислити стратегічно (наявність стратегії розвитку);
- наявність ресурсів (насамперед – людських), готовність здійснювати власний внесок;
- високий рівень моральності та законності (дотримання етичних та правових норм у діяльності);
- уміння прислухатися до порад і знаходити спільне рішення тощо.
Інтегральність як передумова успіху: результати Першого об’єднавчого форуму на Закарпатті

Якісне, прогресивне партнерство будується на зацікавленні кожної зі сторін у результаті спільної діяльності. Однак чи не найбільшим його досягненням є формування нової моделі громадянського суспільства, здатного активізовуватися навколо вирішення актуальних проблем. Саме це і є головним здобутком Першого Об’єднавчого форуму в Мукачево.

Іван Правдін

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Аватар користувача
Young Heaven - Naked Teens & Young Porn Pictures
http://womanssexy.hottestlegspics.instasexyblog.com/?kiana

genevieve jolie the porn star porn movie with lawyers and prostitutes mff porn free movies adult clubs porn free new celeb porn vids
Цитувати         
Аватар користувача
Obtener In. Fuera de su Seccion media Linea Con uno de estos Consejos

Matematicas realizar un serio funcion en grasa perdida. Una vez que arroja mucho menos calorias que consume, obtendra peso . Invierta el metodo y tambien usted pierda peso . Eso ruidos directo, pero hay mas cosas debe saber .

You can lose fat by slowly lowering the number of calorie consumption you take in each day. An effective hint to use would be to eat five hundred much less calorie consumption daily.

Probar transicion a su favorito fabricantes cocinado version cuando este intentando perder peso entonces usted es el tipo de persona que come gran cantidad de papa papas fritas y similares . Estos son generalmente hasta un tercero reducir en grasa extra y energia y varios comedores informe poco a no diferencia en preferencia .

Ensure that you maximize your water intake in the daytime. By cutting down on how a lot you eat and ingesting around a half gallon of water every single day, you will begin to lose more excess weight. This may not be long term fat burning, but you could utilize it once to strike-start a diet prepare.

An easy heart rate monitor is an suitable tool for losing weight. Cardio work depends on having your heart rate inside the correct region. The heart rate monitor may help guide you to keep your heartrate within the maximum region to accomplish weight decrease targets.

Staying productive will greatly assist you to lose weight. Attempt to sit down as little as achievable during the period of the time. It helps to keep you getting rid of calories. This can enhance your metabolism and enable you to follow a standard level of foods.

Proteins calorie consumption will cause you to get much less bodyweight than body fat energy. One can learn which meals those are by talking to the glycemic list. A copy on this information can provide sufficient info on which food items are the best.
Цитувати         
Аватар користувача
Considerar In. Fuera de su Cintura Coleccion Con estos Sugerencias utiles

Matematicas participar en un importante parte en perdida de peso . Una vez que deshacerse de menos energia que consume, obtendra exceso de peso . Invierta el procedimiento y usted tambien pierda grasa. Hay muchos mas problemas debes saber , sin embargo que ruidos directo.

You may lose fat by slowly lowering the volume of calories you take in every single day. A good hint to utilize is to eat 500 significantly less calories on a daily basis.

Probar cambiar al favorito companias horneado variacion cuando este intentando perder peso y usted tambien es el tipo de persona que come una gran cantidad papa papas fritas y similares . Estos son tipicamente hasta un siguiente disminuir en grasa extra y calorias no saludables y varios comedores registro casi ninguno distincion en sabor .

Make sure you optimize your drinking habits in the daytime. By reducing regarding how a lot you take in and enjoying around a half gallon of water every day, you will begin to lose more bodyweight. This is simply not long-lasting fat loss, but you can use it once to strike-start a weight loss strategy.

A straightforward heart monitor is definitely an best device to lose weight. Cardiovascular work is determined by obtaining your heart rate inside the proper area. The heart rate monitor will help direct you and also hardwearing . heart rate in the optimum sector to achieve your unwanted weight reduction desired goals.

Staying active will greatly enable you to lose weight. Try to take a seat well under achievable over the course of the time. It helps to help keep you getting rid of unhealthy calories. This may boost your metabolic process and permit you to eat a standard amount of food.

Protein unhealthy calories will lead you to gain less bodyweight than extra fat calories. You can study which meals those are by consulting the glycemic index. A duplicate on this guideline will give you enough info on which food items are the most useful.
Цитувати         
Аватар користувача
Автосервис замена масла http://vbrat.ru/Замена-масла-в-двигателе-Параку
Цитувати         
Аватар користувача
? ??????? ? ??????????? ? ??????? ???????????? ? ???? ??? ??? ????? ??????? ?????????? ???? ?????????? ?????????????? ??????? ?????? ???????? ?????????????. ????????? ?????????????? ??????? ?????? http://goodsremont.blogspot.com/2016/12/blog-post_25.html ?? ??? ??????? ?????? ????????????? ????????? ????????? ??????????? ???? ? ?????????? ???????? ? ?????? ???????????. ??????????? ?????????????? ?????????????-????????????? ??????? ?????? ?????????? ??????????? ????????? ?????? ?????? ???????? ????????????? ?? ?????????? ???????? ? ???????????? ?????? ??????????? ??? ? ??? ??????????.
Цитувати         
Аватар користувача
?????? ????????? ???? ? ??????, ??????????? ??? ????????????? ??????? http://goodsremont.blogspot.com/2016/12/blog-post_52.html ???????????? ?????? ???????????????. ??? ??????? ??????????????? ????????? ????????? ??????? ????????? ??????????? ?????? ????? ??????? ???????????????? ??????????????? ????? ????. ??? ??????????? ??????????? ????????????????? ???????????????? ?????? ???? ? ????????????? ??? ????????????? ?? ?????? ????? ???? ?????????? ??????????? ??????????. ??? ???????, ???????????????? ?? ?????????? ? ??????? ???????????? ???? ?????????? ??? ????????? ???????-????????????? ????????.
Цитувати         
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031