Авторизація

» » ЗМІ мають показувати справжніх героїв, а не політичних блазнів, - Геннадій Друзенко

ЗМІ мають показувати справжніх героїв, а не політичних блазнів, - Геннадій Друзенко

ЗМІ мають показувати справжніх героїв, а не політичних блазнів, - Геннадій Друзенко«Ви думаєте українську політичну псевдоеліту виростили олігархи? Навіть якщо відповідь ствердна, виростили вони всіх цих горе президентів, міністрів та народних депутатів руками журналістів.

Хіба не "служителі камери та пера" зробили президента з Петра Порошенка, народного героя - з Олега Ляшка, постмайданну Юлю - з Ганни Гопко, розкрутили "простого чєловєка" Капліна та фахівця з усіх питань Антона Геращенка?

Коли ви думаєте, чому країна в такій глибокій і безпросвітній дупі, подумайте про героїв блакитного екрану та про тих, хто їх робить героями.

Справжні герої працюють не на Печерських пагорбах - справжні (і це ключове слово) намагаються зігрітися в шанцях, прославляють Україну новими винаходами і розробками, роблять унікальні операції у військових і цивільних шпиталях.

Але «ящик» покаже не їх. Проститутки камери і пера покажуть мільйонам як Барна обнімає між ніг Яценюка, а не як військовий хірург і цивільна медсестра рятують чергового трьохсотго... Для них, справжніх, достатньо сухої сводки Генштабу: за добу поранено стільки, загинуло стільки...

Вчора була річниця ПДМШ ім. Миколи Пирогова, який врятував, вилікував, допоміг більш як 5 тис. цивільних і військових в зоні АТО. Але про наших героїв, які за покликом серця покинули свої домівки і поїхали рятувати Україну та українців у не надто привітні Бахмут, Попасну, Золоте, Троїцьке, Луганське, Часів Яр не згадають ані президент, ані прем'єр, ані жоден мінстр, ані жоден генерал.

І не згадають вони про справжніх героїв тому, що ви, журналісти, перетворили Україну на країну кривих дзеркал, ви своєю кривою оптикою наплодили в ній симулякри героїв, ви сховали за викривленими незаслуженими гонорарами репортажами рештки справжності.

Справжні герої насправді поруч. Тільки ви, друзі-журналісти, часто стоїте до них задом. Бо від них пахне потом і кров'ю, а ваш ніс давно і часто мимоволі розвертає ваші голови туди, де пахне новими купюрами. Але пам'ятайте, якщо Україну вбивають олігархи, ви є тією рушницею і кулею, через яку їй роблять контрольний постріл у скроню.

Звичайно, не всі журналісти такі. Перепрошую тих, хто ще цінує стандарти професії більше за хрусткі купюри, і знімаю перед вами капелюха. Нам насправді таланило на справжніх лицарів (і дам) пера і (фото)камери.

Втім насправді цікаво, хтось окрім Роман Чайка та Олександр Богуцький, захоче зробити сюжет чи бодай поговорити в ефірі про пироговців? Дивишся - і ваші глядачі побачать світло в кінці тунелю, а не тільки (політичне) г..но під ногами. Зі святом вас, пироговці!!!»


Цей крик души у facebook Геннадія Друзенка — Президента — Голови Наглядової Ради БФ «ПДМШ ім. Миколи Пирогова», власне, й сколихнув «Вектор Ньюз» на інтерв’ю з ним. А почали ми з того, що, власне, сколихнуло Геннадія на його написання.Друга частина бесіди з Геннадієм Друзенком була присвячена, власне, тому приводу, з якого й вийшов той самий пост. А саме - річниці створення Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю імені Миколи Пирогова. Його вітчізняна концепція є адаптацією системи FST — Forward Surgical Teams — до реалій бойових дій на території України. Запровадження FST в армії США дозволило досягти показника у 97% виживання поранених — завдяки наближенню кваліфікованої медичної допомоги якнайближче до лінії фронту.Мобільний польовий шпиталь в зоні АТО:
– 10 км від місця бойових дій, поза зоною обстрілу ворожої артилерії
– час розгортання — 30 хвилин
– швидкість переміщення під час передислокації — 50 км/год
– надання допомоги 10 пораненим щогодини
– прийом поранених із 80-кілометрового сектора боїв
Порядок надання допомоги: евакуація з поля бою; сортування; невідкладна хірургічна допомога; підготовка до евакуації у тилові медзаклади.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031