Авторизація

» » Уряд скасує ліцензування 15 видів господарської діяльності

Уряд скасує ліцензування 15 видів господарської діяльності

Уряд підготував законопроект, яким передбачається спростити умови ведення бізнесу в Україні, а також зменшити адміністративне навантаження на підприємців. Про це заявив Міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавічус. «Щоб бізнесу було простіше вести справи, щоб поліпшувався інвестиційний клімат у країні, щоб інспекцій і ліцензування було менше — так ми змогли б підняти капіталізацію всієї країни й усіх активів у цій країні», — підкреслив Міністр.

Дерегуляцію в країні планується проводити в три етапи, і саме на першому етапі, який зараз триває, очікуються найцікавіші законодавчі зміни — перелік видів господарської діяльності, які підлягають ліцензуванню, планується скоротити на 18 пунктів (з 56 видів ліцензій залишиться 38). Із них 15 скасовуються повністю, ліцензування п’яти видів діяльності поєднується у два. Крім того, по чотирьом видам діяльності обмежується сфера застосування ліцензування.

Айварас Абромавічус підкреслив, що дуже важливо, наприклад, харчовій галузі дати можливість експортувати якнайбільше товарів у Європейський Союз, для чого необхідно привести вітчизняні норми до стандартів ЄС. Спрощення регуляторної політики торкнеться багатьох сфер підприємницької діяльності — аграрної галузі, нафтогазової сфери й інших.

Відзначається, що представлений законопроект увібрав пропозиції бізнес-співтовариства, експертів, міжнародних фахівців-економістів. За словами Міністра, очікуваний результат від прийняття законопроекту — це оптимізація адміністративних процедур регулювання бізнесу, зменшення грошових і часових витрат підприємців, створення більш сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні, підвищення позиції України в рейтингу Doing Business.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930