Авторизація

» » Facebook робить жорсткішими умови просування брендів на своїх сторінках

Facebook робить жорсткішими умови просування брендів на своїх сторінках

Головна соціальна мережа світу Facebook анонсувала не найприємнішу новину для компаній, які просувають свої товари й послуги за допомогою Інтернет. Із січня 2015 року в стрічці новин буде введене обмеження на «промоушен-пости». Інакше кажучи, алгоритм побудови News Feed буде змінений так, що користувачі побачать менше контенту зі Сторінок, які намагаються обмінюватися контентом у стилі рекламних оголошень зі своїми передплатниками. Якщо, звичайно, власники сторінок не заплатять за це.

Що таке промоушен-пост, можна судити по таким скріншотам:

Facebook робить жорсткішими умови просування брендів на своїх сторінках

Facebook робить жорсткішими умови просування брендів на своїх сторінках

Як заявляє Facebook, це має поліпшити user experience тих, кому не подобається бачити рекламні публікації в стрічці, окрім оплачених блоків. До такого висновку в компанії дійшли після декількох досліджень і опитувань — вони показали, що користувачів більше дратує не блок з рекламою, а велика кількість рекламного контенту від сторінок. Тому Facebook вводить обмеження за аналогією з лімітованою кількістю реклами в Feed.

Під скорочення потраплять наступні види постів:

1. Повідомлення, єдина мета яких — змусити людей купити продукт або встановити додаток.

2. Повідомлення, які штовхають людей брати участь у промоакціях.

3. Повідомлення, які повторно використовують той же самий текст із рекламних оголошень

Можливо, для простих користувачів це гарна новина, бо Facebook не збирається при цьому збільшувати кількість рекламних блоків. Однак це чи навряд сподобається брендам, які роками набирали аудиторію й платили Facebook за рекламу «Page Like» — саме для того, щоб мати можливість ділитися контентом без плати за охоплення. Але тепер соцмережа заявляє, що притягнута аудиторія — чи заплатили ви за неї чи ні — не означає, що ви можете публікувати оголошення безкоштовно. Усе це означає, що Сторінкам, які створюють рекламні публікації, слід очікувати істотного падіння в органічному охопленні. Втім, компанія заспокоює, що на більшості сторінок це серйозно не відобразиться, а лише на найзавзятіших «порушниках».Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930