Авторизація

» » Lenovo увійшла в рейтинг Global 100

Lenovo увійшла в рейтинг Global 100

  • 30.01.2015, 10:34,
  • 349 
  • 0

Новий рік для Lenovo почався з нового досягнення.  Лідер ринку ПК увійшов у один із провідних світових рейтингів сталого розвитку Global 100 (Corporate Knights 2015 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World Index).

Global 100 — рейтинг корпорацій, які першими знаходять нові способи робити більше продукції при менших витратах. Lenovo гідно показала себе у всіх дванадцяти категоріях рейтингу, серед яких: енергозбереження, використання води на виробництві, скорочення викидів вуглекислого газу й рівня відходів. Компанія потрапила в рейтинг уперше й зайняла 73 позицію. До слова, Lenovo є єдиною компанією з Китаю, яка включена в рейтинг в 2015 році. Починаючи з 1 лютого Lenovo буде включена в рейтинг Global 100,  а індекс компанії активізується й доступний на ресурсах Bloomberg під тикером <індекс CKG100>, і Reuters під тикером <.CKG100>.

Рейтинг Global 100 самих стійких корпорацій у світі щорічно складається інвестиційно- консалтинговою компанією Corporate Knights (Торонто). У рейтинг входять компанії, що досягли  у своїх галузях найкращих показників у реалізації стратегії сталого розвитку. У відборі бере участь 4 600 компаній, з ринковою капіталізацією понад $2 млрд. Global 100 розраховується на основі комбінації дванадцяти кількісних показників сталого розвитку, у тому числі таких, як дохід компанії на одиницю споживаної енергії, співвідношення заробітної плати CEO і рядових співробітників, кількість нещасних випадків на виробництві і т.д.

"Ми помітили за останні кілька років зростання числа компаній, створених у Китаї, які демонструють високі результати стійкості продуктивності. Включення компанії Lenovo у рейтинг Global 100 є підтвердженням цього тренду", — прокоментував Tобі A.A. Хіпс, генеральний директор Corporate Knights.

"Для нас велика честь одержати визнання за нашу роботу й ініціативи в цій сфері. Включення Lenovo у рейтинг — найкраще підтвердження нашого прогресу. Ми будуємо компанію, якою можуть пишатися наші клієнти, інвестори й співробітники", — відзначив Ян Юаньцин, голова й головний виконавчий директор Lenovo. 

Філософія корпоративної стійкості компанії Lenovo була представлена в недавно опублікованому 8-му щорічному звіті про сталий розвиток, підготовлений для Global Reporting Initiative (GRI) стандарту G4. Ключові ініціативи Lenovo містять у собі:

• Багаторічні зусилля по заохоченню студентів, які прагнуть розвиватися в науці, технологіях машинобудування й математичних дисциплінах;

• Скорочення викидів парникових газів, в основі якого лежить десятилітня ініціатива Lenovo по зменшенню викидів СО2;

• Підтримка соціальних інвестиційних програм, спрямованих на освіту, підприємництво, стихійні лиха й регіональну роботу з населенням через Next Generation Hope Fund;

• Участь у Глобальному договорі ООН із принципами про права людини, працю, навколишнє середовище й про боротьбу з корупцією.

За інформацією представництва Lenovo в УкраїніДолучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930